Vydreté ale dôležité víťazstvo s Brusnom
No image

💥Dievčatá v utorok, vo veľmi netradičnom čase (čo sa podpísalo aj na účasti našej mládeže v publiku) odohrali veľmi dramatickú dohrávku 2.kola nadstavbovej časti. Zápas bol plný bojovnosti na oboch stranách, s chybami i úspechmi na podaní či v útokoch – rovnako na oboch stranách.

💛🖤 2.kolo/2.časti Niké extraligy žien 2023/24
ŠVK Pezinok – VK Pirane Brusno
3:2 (24, 21, -17, -22, 11)
👉Tréner Ladislav Popeláš: “Máme za sebou ťažký zápas, ale to sme očakávali, nakoľko jedno aj druhé družstvo bojuje o záchranu. Divácky to bol veľmi dobrý zápas, na oboch stranách bolo veľa dlhých, bojovných výmen. Družstvá nevzdávali ani jednu loptu. Nám prvý set úplne celý nevyšiel, ale nakoniec sme ho zvládli. V druhom sete sme si vytvorili väčší náskok. Už to vyzeralo, že by sme toto stretnutie mohli doviesť poľahky do víťazného konca. No upozorňoval som dievčatá, že Brusno sa k nám neprišlo vzdať a že bude bojovať až do konca. Toto sa mi potvrdilo. Brusno nás dotiahlo a rozhodovalo sa v piatom sete. Ten sme nezačali dobre, prehrávali sme 3:7. Dievčatá som stále nabádal, nech bojujú, nech nie je žiadna lopta pre ne stratená a nech veria vo svoje schopnosti. To sa nakoniec podarilo a dosiahli sme dôležité víťazstvo.”

💯🔝Najužitočnejšou hráčkou v domácom drese, sa s výborným skóre 17 bodov, stala Bianka Mihaliková. Srdečne gratulujeme!!