Naša práca má zmysel a s vašou podporou to ide ľahšie.

Podporu mládežníckeho športu by mal zastrešovať v prvom rade štát, no všetci vieme, že v tejto oblasti štát neskutočne pokrivkáva… S hľadaním pomoci a podpory sa preto obraciame na všetky strany. I na vás.. Ako nás môžete podporiť?

Zapojte sa do Dobromatu

Pri nakupovaní v internetových obchodoch, bez toho, aby vás to stálo jediný cent navyše, viete pomôcť nášmu klubu v každodennej ďalšej práci s mládežou.

  • Ak nakupujete na internete z PC, alebo notebooku (mobilné aplikácie túto funkciu nepodporujú) a chcete nás zároveň podporovať, kliknutím na nasledovný odkaz si pridajte do vášho internetového prehliadača tohto pomocníka: http://dobromat.sk/rozsirenie/pridat
  • Tento pomocník pri návšteve internetového obchodu zariadi to, že časť vašej útraty poputuje na podporu našich aktivít, stačí ak si pri prvom nákupe vyberiete naše združenie Športový volejbalový klub Pezinok, O.Z.  a nastavenie uložíte.
  • Ak si pomocníka nepridáte, je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku http://dobromat.sk
  • Obchod vyplatí z nákupu čiastku Dobromatu, ten ho následne pošle na náš účet a my ho použijeme na našu činnosť
  • Dôležité je vedieť to, že vaša cena nákupu zostáva rovnaká.

 

Používanie Dobromatu, vás nestojí ani cent navyše. Aj napriek tomu nám však svojím nákupom prispejete sumou vo výške niekoľkých %. A to je pomoc, za ktorú ďakujeme!