Extraligová účasť je už minulosťou
No image
💛🖤 ŠVK Pezinok – VK Spartak UJS Komárno
2:3 (18:25; 9:25; 25:19; 25:11; 16:14)
3:2 (20:25; 24:26; 25:12; 25:20; 15:7)
🟡Zlatý set: 6:15
Ani to najskvelejšie publikum nedokázalo prelomiť tlak, pod ktorým sa ocitli naše volejbalistky. Celú sezónu sme sa borili s problémami, ktoré vyvrcholili včerajšou prehrou v Zlatom sete. Pôsobenie nášho tímu v najvyššej ženskej volejbalovej súťaži je tak minulosťou.
👉Tréner Ladislav Popeláš: „Sériu sme si prehrali už v Komárne, kde sme to mali celé rozbehnuté na 3:0. Dnes sme boli pod veľkým psychickým tlakom, z čoho pramenili naše chyby a vedenie 2:0 pre súpera. Vietor do plachiet nám vrátila 16-ročná Kika Juríková. Neskutočné, ako zvládla svoje prvé stretnutie medzi ženami. Osem klobúkov dole z hlavy pred ňou dávam. Aj debut Veroniky Borkaovej musím pochváliť. Otočili sme, vyhrali zápas, no dlhšia pauza pred Zlatým setom nám uškodila. Spravili sme pár jednoduchých chýb a extraligu neustrážili.“
„Chválim a ďakujem za neskutočnú atmosféru v plnej hale. Mal som pocit, že hráme o majstra. To mi bude chýbať. Teraz sa musíme zamyslieť ako ďalej. S extraligovou príslušnosťou sme totiž začali hazardovať už v septembri, no nereagovali sme a nechali to plynúť.
Komárnu gratulujem. Zaslúžili si to. Odohrali dve srdcové stretnutia. To mi u niektorých našich hráčok chýbalo. Som smutný, no život ide ďalej. Máme výbornú mládež a pre ňu budeme určite chcieť vrátiť extraligu pod Malé Karpaty.“ dodal tréner Popeláš, ktorý mal od začiatku s týmto tímom mimoriadne ťažkú pozíciu.
❤️👏👏Ešte raz a znovu chceme poďakovať našim skvelým fanúšikom.. vytvorili ste neskutočnú atmosféru, ktorú si nielen dievčatá ale úplne všetci budú dlho pamätať.
Ďakujeme všetkým našim priaznivcom, sponzorom spoločnosti GD-TEAM, GS – SOFT , Niké je tipovanie a mnohým iným. Rovnako ďakujeme všetkým našim pomocníkom, ktorí pri nás stáli v dobrom aj v zlom.
Veronika Borkaová
Ďakujeme a vidíme sa na zápasoch našej skvelej mládeže. Verte, že je na čo pozerať, komu fandiť ✊💛
Celú fotogalériu nájdete v albume: https://flic.kr/s/aHBqjBj2Wc

Zdieľať článok

Archív článkov