PONÚKAME REKLAMNÝ PRIESTOR


15.kolo_NEŽ_16.12.2023_71

Mobilný BANNER pri Extraligovom ihrisku, v mládežníckej hale

Extraligové zápasy sú vysielané prostredníctvom streamu Slovenskej Volejbalovej Federácie. Fotografie zo zápasov sú zdieľané prostredníctvom nášho webu a sociálnych sietí širokej verejnosti. Preto je takýto banner jednou z najlepších foriem reklamy.

Formáty bannerov:

Banner pevný – JUNIOR hala VTC, voliteľná šírka x 50 cm
Banner pevný – JUNIOR hala VTC, 150 cm x 100 cm

Banner mobilný – EXTRALIGA hala,150 x 100 cm
Logo na extraligový mediálny panel – 10×20 cm/10 ks

Mobilné bannery sa umiestňujú vedľa hracej plochy počas domácich extraligových zápasov. Prenosy všetkých zápasov sú streamované a voľne prístupné na internete
Pred mediálnym panelom sa robí po každom zápase foto MVP hráčok a zároveň rozhovory pre TV Pezinok.

Mládežnícke zápasy z JUNIOR haly VTC sú streamované prostredníctvom nášho YouTube kanálu. Zápasy majú už počas live prenosu vysokú sledovanosť, opakované zhliadnutia dosahujú vysokú úroveň sledovanosti. Fotografie zo zápasov sú zdieľané prostredníctvom našich sociálnych sietí do celej SR.

logo_promo_pred_zapasom

Logo na predzápasovej upútavke a pozápasové správy

Promovanie blížiaceho sa extraligového zápasu prebieha prostredníctvom tlačených plagátov umiestnených na výlepových plochách Mesta. Zároveň prebieha propagácia prostredníctvom vytvoreného podujatia na FB, príbeh na IG. Mládežnícke zápasy sú propagované rovnako, na našich sociálnych sieťach.

Po zápase vydávame tlačovú správu, v ktorej uvádzame odkazy na sponzorov a partnerov. Táto správa je doplnená fotogalériou zo zápasu.

zinok volejbal volej pezinok vo volejbal volej pezinok volejbal pezinok

Promo Vášho podnikania na našich sieťach

Naša FB stránka má aktuálne viac ako 1400 sledovatelov. Organický dosah príspevkov je v priemere 3,5- 4 tisíc oslovených účtov, 8-10 príspevkov týždenne. Instagramový profil má aktuálne viac ako 800 followerov, s organickým dosahom ca 2000-2400 oslovených účtov.

Prezdieľaním vami vytvoreného postu, respektíve vášho firemného profilu na našich sociálnych sieťach budeme budovať dobré meno vašej spoločnosti a pomôžeme v šírení dobrej povesti vášho podnikania.

Untitled design (3)

Podpora mládežníckych tímov

Prevziať patronát nad niektorým našim mládežníckym tímom vám môže priniesť mimoriadne uspokojenie a priniesť pozitívne povedomie o vašej spoločnosti. Naša talentovaná mládež sa každoročne umiestňuje na medailových priečkach v oblastných súťažiach s priamym postupom na Finálové turnaje Majstrovstiev Slovenska.

Každoročne organizujeme v Pezinku medzinárodný volejbalový turnaj, ktorého môžete byť rovnako partnerom. Menšou čiastkou, ktorou prispejete k úspešnej organizácii tohto turnaja zviditeľníte vašu spoločnosť veľmi správnou cestou. Viac info o turnaji :PEZINOK CUP ´24 

Vaše logo na dresoch, zmienka v príspevkoch a rovnako na webe… to všetko môže prispieť k rozvoju vášho podnikania. .

Kto podporuje mládež, hľadí dopredu a vidí budúcnosť…

VEĽKÁ VĎAKA NAŠIM PARTNEROM ZA ICH PRIAZEŇ A PODPORU

Vďaka podpore našich partnerov dokážeme zabezpečovať kvalitné podmienky pre fungovanie klubu, a tým sa výrazne priblížiť k dosiahnutiu našich cieľov a k splneniu našich vízií. 

STAŇTE SA NAŠIM PARTNEROM AJ VY – NAPREDUJME SPOLU