8. ročník Pezinok CUP 2021

Tohoročný septembrový volejbalový turnaj starších žiačok, ktorý každoročne usporadúvame, sa stáva tradíciou. Turnaj si nenechajú ujsť najvýznamnejšie volejbalové kluby v širokom okolí. Právom je považovaný za najkvalitnejší predsezónový turnaj starších žiačok, na ktorom si kluby zmerajú sily a zhodnotia prípravu pred aktuálnou sezónou.

Počas víkendu 11. a 12. septembra sa uskutočnil už 8. ročník.  V štyroch telocvičniach sa stretlo 16 tímov, ktoré odohrali 64 zápasov. Každý tím odohral 8 náročných duelov. ŠVK Pezinok zostavil hneď dva tímy, ŠVK Pezinok „A“ a ŠVK Pezinok „B“. Dievčatám z tímu „A“ sa v prvý herný deň mimoriadne darilo a zaslúžene sa prebojovali do bojov o 1. až 4. miesto
Dievčatá z tímu „B“ si vyskúšali, ako sa hrá šestkový volejbal. Počas turnaja získavali mnoho cenných skúseností, ktoré veríme, že zužitkujú v nadchádzajúcej sezóne.

Víťazom sa nakoniec zaslúžene stalo družstvo MŠK Žiar nad Hronom, ktoré v napínavom finálovom zápase nakoniec v treťom sete porazilo ŠŠK Bilíkovu.  Najlepšou hráčkou turnaja bola vyhlásené Vladimíra Müllerová z víťazného tímu MŠK Žiar.
Cenu, diplomy a medaile víťazným tímom prišiel odovzdať Mgr. Marek Rojko, prezident Slovenskej volejbalovej federácie. Okrem hernej kvality najlepších tímov, ocenil výbornú organizáciu turnaja, na čo sme patrične hrdí. Tešia nás pozitívne ohlasy od všetkých zúčastnených. Posúva nás to v našej práci s mládežou a pre mládež vpred!

Všetkým zúčastneným tímom ešte raz veľmi pekne ďakujeme za účasť a férový prístup k hre. Organizátorom a pomocníkom tiež veľká vďaka, za skvelý víkend plný volejbalu.
Srdečná vďaka patrí aj podpore od sponzorov, ktorými boli Mesto Pezinok, Bratislavský samosprávny kraj a Slovenská volejbalová federácia. Vecnými darmi pre trénerov najlepších tímov a tiež pre najlepšiu hráčku prispeli Víno Matyšák a internetový obchod www.profisvietidla.sk
Keďže z turnaja je tradícia, v ktorej chceme a budeme pokračovať, môžeme na záver povedať len jedno…  Dovidenia o rok priatelia!!

Výsledné poradie zúčastnených tímov

1. MŠK Žiar nad Hronom
2. ŠŠK Bilíkova Bratislava
3. VK Nové Mesto nad Váhom

4. ŠVK Pezinok „A“
5. MVK N.Mesto n.Váhom
6. Slávia UK Bratislava „A“
7. VKP Bratislava
8. VK Hamuliakovo
9. IMA Bratislava
10. VK Senica
11. VK Skalica
12. VK Levice
13. HIT Trnava
14. Slávia UK Bratislava „B“
15. VK Senec
16. ŠVK Pezinok „B“

Fotogaléria Pezinok CUP 2021

PK CUP sobota
pk cup nedela
pk cup finale-1