Vznik klubu

Náš volejbalový klub vznikol v Pezinku v roku 2013 ako samostatná iniciatíva ľudí dlhodobo zaoberajúcich sa športom, prevažne volejbalom. Vznikol z potreby odovzdať naše nadšenie a skúsenosti mladej generácii. 

Prioritou nášho klubu je telesný a mentálny rozvoj všetkých členov tímu. Prebúdzame v nich nielen záujem o šport, ale tiež o tímového ducha a osobnostný rozvoj. 

Vytvorením bohatej členskej mládežníckej základne, sa snažíme „vychovať“ si svojich hráčov a hráčky do vyšších juniorských a seniorských súťaží. 

Klubovy-kemp-2021

Členská základňa

Od vzniku nášho klubu sme zaznamenali, že o volejbal v našom meste je mimoriadny záujem. O tom svedčí aj fakt, že v dnešnej dobe máme viac ako 160 aktívne hrajúcich členov klubu

Hráčky a hráči sú do tréningových skupín zaradení podľa veku a skúseností. Tréningové skupiny, pod vedením certifikovaných trénerov, absolvujú okrem tréningového procesu aj súťažné zápasy, turnaje a sústredenia najmä na Slovensku, no aj v okolitých krajinách. 

Stáva sa pravidlom, že naši hráči padnú do hľadáčika reprezentačným trénerom a sú prizývaní na reprezentačné sústredenia. V uplynulých sezónach dosiahli mladí Pezinskí volejbalisti popredné priečky v oblastných ale i celoslovenských súťažiach. 

Naše ciele a vízie

Naším cieľom je vychovať úspešných hráčov a hráčky, ktorí budú reprezentovať nielen klub, ale aj mesto Pezinok. Zo žiačok, ktoré prešli našimi rukami, sa postupne stali juniorky. Z junioriek sa stávajú ženy, ktoré dostali možnosť zabojovať v seniorských súťažiach.

Po úspechoch v seniorskej ženskej 1. lige sme dostali možnosť hrať Extraligu – súťaž najvyššiu, do ktorej sme vstúpili  so zdvihnutou hlavou, hrdí na to, čo sme si vychovali.  

Držte nám palce v našej práci s mládežou, ktorá sa stala aj naším poslaním. Ak môžete, podporte nás. Vašu podporu pretavíme do ďalšej mravenčej práce s mládežou v našom meste.

ŠTATISTIKY

15POČET SÚŤAŽNÝCH TÍMOV V SÚŤAŽIACH SVF

150POČET AKTÍVNE HRAJÚCICH ĆLENOV KLUBU

360CELKOVÝ POČET ČLENOV KLUBU

2,000POČET SLEDOVATEĽOV NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

 PODPORTE NÁS – DARUJTE NÁM 2% Z VAŠICH DANÍ

Vďaka vašej podpore a podpore našich partnerov dokážeme zabezpečovať kvalitné podmienky pre fungovanie klubu, a tým sa výrazne priblížiť k dosiahnutiu našich cieľov a k splneniu našich vízií.

 VĎAKA VÁM ZA VAŠU PRIAZEŇ A PODPORU