Milí naši volejbaloví priatelia, kamaráti!

Srdečne Vás pozývame na 11.ročník nášho tradičného medzinárodného turnaja starších žiačok, PEZINOK CUP 2024.  Turnaj, ktorý sa počas uplynulých rokov stal jedným z najväčších svojho druhu na Slovensku, sa bude konať v dňoch

07.-08.9.2024

V štyroch mestských halách a telocvičniach sa stretne 16 tímov starších žiačok z celého Slovenska a Čiech. Veríme, že i tento rok to bude turnaj, ktorý pred štartom novej sezóny preverí formu a taktiež prevetrá schopnosti všetkých zúčastnených.

Účasť na turnaji nám každoročne potvrdzujú tímy ako VK Nové Mesto nad Váhom, VK Slávia Dráčik Bratislava či ŠŠK Bilíkova, ktoré sú viacnásobní víťazi finálových turnajov M-SR.

Reportáže z turnaja sú pravidelne vysielané prostredníctvom TV Pezinok, posty a články prostredníctvom regionálnych novín a prostredníctvom našich sociálnych sietí sú šírené širokej volejbalovej i nevolejbalovej verejnosti.

Pre volejbalové kluby: Nenechajte si ujsť účasť vášho klubu na tomto turnaji, prihlásiť sa môžete najneskôr do 23.8.2024,  zaslaním vyplnenej prihlášky na e-mailovú adresu popelas77@gmail.com

Tešíme sa na vás v septembri priatelia!!