Prvý prípravný turnaj Extraligistiek
No image

Nová posila nášho klubu, tréner Róbert Anda

vyrazil spolu s našimi extraligistkami na turnaj troch tímov, ktorý bol spestrením a zároveň testom prípravy na nadchádzajúcu sezónu:
„Po troch týždňoch prípravy sme odohrali v piatok a v sobotu naše prvé prípravné zápasy v novom meste nad Váhom, kde našimi súpermi boli družstvá VK Nové Mesto nad Váhom a Hit Trnava. Družstvo sa po minulej sezóne výrazne omladilo a svoju tvár a prejav si budeme ešte chvíľu hľadať.
Zápasy nám ukázali naše slabiny, na ktorých musíme veľa pracovať. To sa hlavne týka príjmu podania súpera. Svoj priestor dostali všetky dievčatá a každá ukázala, že chce hrať a prenášať veci, ktorým sa venujeme na tréningoch do zápasov. To ma veľmi teší a je to element, na ktorom sa dá stavať. Čiernou škvrnou týchto zápasov bolo včerajšie zranenie Viki Gašparovičovej, z ktorého som veľmi smutný a dúfam, že sa z neho čím skôr dostane.
Čakajú nás ešte tri týždne prípravy do prvého ligového zápasu a už na budúci týždeň odohráme prípravný turnaj v Komárne, kde dúfam, že to bude o krôčik bližšie k tomu ako chceme aby to vyzeralo.
Na záver chcem poďakovať klubu Volejbalový klub – VK Nové Mesto nad Váhom za pozvanie a zorganizovanie týchto prípravných zápasov“

Zdieľať článok

Archív článkov