Budeme bojovať o záchranu
No image
💛🖤7.kolo / 2.časti Niké extraligy žien
VK Pirane Brusno – ŠVK Pezinok
3:1 (22,19,-23,16)
Najdôležitejší zápas 2.časti súťaže je za nami.. Nedá sa povedať, že by to bol najhorší výkon, ale tabuľka sa nepýta na výkon, ale na výsledok.. a ten sa počíta.

👉Tréner Ladislav Popeláš: „“V jednoduchosti je krása. My sme dnes veľa útokov riešili komplikovane a kopili z nich chyby. A to sme mali celkom dobre odprihrávané a odnahrávané. V tom je to smutné. Keď sa k tomu pridá neúčinné podanie a slabá obrana v poli, úspech prísť nemôže. Už to teda nemáme vo vlastných rukách, no rozhodne tie posledné zápasy zabaliť nejdeme.“.

💛🖤8.kolo Niké extraligy žien
ŠVK Pezinok – VK Prešov
0:3 (-17, -19, -19)
Tréner Ladislav Popeláš: „Aj keď sme dnes prehrali 0:3, tak s výkonom môžem byť spokojný, odpracovali sme všetky lopty naplno, ako sme mali. Hlavne sme hrali dôrazne v útoku, nevymýšľali sme zbytočne komplikované údery. Síce výsledný efekt na útoku bol nejakých 22%, čo je dosť nízke číslo, ale na druhej strane sme mali Prešov s výborne zorganizovanou obranou a veľa našich razantných útokov nám pochytali. Dievčatám dnes nemôžem nič vytknúť, snažili sa, plnili všetky úlohy, ktoré mali zadané. Nechali na ihrisku maximum. Teraz to chce len ďalej trénovať, údery sa nám zostabilnia a budú končiť v ihrisku. Treba v tejto ceste hlavne pokračovať. „
Najužitočnejšou hráčkou zápasu sa stala naša skvelá liberka, Karolína Jankovičová. Srdečne gratulujeme!!!
Veľmi pekne ďakujeme všetkým našim priaznivcom a fanúšikom, ktorí nás dnes prišli podporiť. Dievčatá si to veľmi vážia a ďakujú, že im zostávate aj naďalej verní.

.

Zdieľať článok

Archív článkov