MIDI mladšie žiačky opäť pod sieťou
No image
Posledná februárová nedeľa patrila opäť našim mladučkým volejbalistkám. MIDI mladšie žiačky odohrali 1kolo/2.čsti svojej oblastnej súťaže.
MIDI A
🏐ŠVK Pezinok A – Slávia Dráčik ´A´ 2:0 (19.6)
🏐ŠVK Pezinok A – BVC 2:0 ( 17:9)
🏐ŠVK Pezinok A – ŠŠK Bilíkova A 1:2 (18,-23,-12)
💛Dievčatá do prvého zápasu nastúpili trošku opatrne, ale postupne sa oťukali a naplno rozbalili čo v nich je. Druhý zápas mali po celý čas pod kontrolou, samozrejme prišli aj drobné chybičky, ale s tým sa počíta. Najťažší zápas ich čakal na záver. V prvom sete zaskočili súpera skvelým podaním a výbornou hrou v poli. Do druhého setu sa však dievčatá z Bilíkovej zmobilizovali. To už však našim babám začali dochádzať sily a poniektoré mentálne “vypli”. V treťom, rozhodujúcom sete dievčatá vôbec nezačali dobre. Prehrávali už 11:4, keď sa vzchopili a dotiahli sa na rozdiel pár bodov. Set prehrali 3 bodovým rozdielom, za čo ich treba naozaj pochváliť. Sú to skvelé baby a napriek prehre to bol výborný výkon. Tréner im s úsmevom povedal, že je s nimi spokojný, treba makať ďalej a hlavne baviť sa volejbalom 🙂
MINI B
🏐ŠVK Pezinok B – ŠŠK Bilíkova B 2:0 (16,23)
🏐ŠVK Pezinok B – VK Studienka 0: 2 (-14,-17)
🏐ŠVK Pezinok B – Slávia Dráčik B 0:2 (-9,-22)
💚Baby sprevádzal tréner Patrik, ktorý mladučkým bojovníčkam mohol vyčítať naozaj veľmi málo. Doporučil im najmä, aby to čo trénujú na tréningoch používali aj na ihrisku. Potom pôjde všetko ľahšie a dostaví sa aj radosť z hry.
🏐ŠVK Modra – VK IMA 0:2 (-17,-23)
🏐ŠVK MODRA – VKP Bratislava (-12,-26)
🩵Dievčatá bojovali čo im sily stačili. Najmä v druhom sete oboch zápasov sa nemienili odovzdať súperovi, za čo si zaslúžia naozaj veľkú pochvalu. Prajeme im veľa síl a bojovnosti aj do ďalších zápasov.

Zdieľať článok

Archív článkov