Kadetky porážajú lídra tabuľky
No image
💜U18 KADETKY – 4.kolo/2.časť
🏐ŠVK Pezinok – ŠŠK Bilíkova A
3:2 (-26,-24,17,27,16)
💥Včerajší kadetský zápas si budú múry našej haly dlho pamätať. Dievčatá ukázali neskutočnú odolnosť, bojovnosť a chuť zvíťaziť. Nevzdávali sa za žiadneho stavu a v každej jednej výmene bojovali o každú jednu loptu. Jednému z najkvalitnejších súperov v oblasti ukázali, že sa vedia pobiť o dobrý výsledok.
👉Tréner Patrik Šelep: „Divákom sa musel tento zápas veľmi páčiť. Mal všetko, čo ku kvalitnému zápasu patrí. Od začiatku baby chceli vyhrať a išli si za tým. Prvé 2 sety nám nevyšli ešte úplne podľa predstáv, ale od 3 setu sme robili menej chýb na podaní, výborne sme bránili a razantnejšie dohrávali.
💯Dnes musím pochváliť naše ”young guns”, ktoré od 3 setu zmenili celý priebeh zápasu. Tieto naše stále ešte staršie žiačky hrali odvážne a hlavne veľmi chceli vyhrať. Je vidieť kusisko výbornej práce trénera Popeláša.
Týmto výkonom a výsledkom sme urobili malý krôčik v tabuľke, ale veľký krok ku nášmu cieľu. Zostávame však pri zemi, ešte nás čakajú 2 ťažké zápasy so Sláviou.“
💥Ďakujeme všetkým verným fanúšikom za fantastickú atmosféru a zato, že bojovali spolu s dievčatami 💥
Celú fotogalériu nájdete v našej galérii: https://flic.kr/s/aHBqjBic5h
Zápas trval viac ako 130 minút, žiaľ streamovacia technika nám vypovedala službu tesne pred najnapínavejším koncom.. veľmi sa za to ospravedlňujeme. Napriek tomu si prevažnú časť zápasu môžete pozrieť na našom YT kanáli: https://youtube.com/live/4V3T1QgW-YQ

Zdieľať článok

Archív článkov