Juniorky v 1.lige konečné 7.miesto
No image
🏐ŠVK Pezinok – VK Nové Mesto nad Váhom
1 : 3 (-18,22,-22,-20) a 2 : 3 (-15,-11,16,24,-9)

V poslednom zápase sezóny, v ktorom už o nič dôležité nešlo, sa baby akoby chceli ukázať a hlavne dokázať, že vedia hrať volejbal. Proti jednému z lídrov súťaže baby zahrali slušné zápasy, škoda, že sme aspoň jeden nevyhrali. Novomešťanky boli v plnej sile, pripravené na M-SR, naše baby sa nezľakli, hrali fakt dobre a odvážne.

👉Zápasy a rovnako celú sezónu zhodnotil tréner Patrik šelep: „V poslednom zápase sezóny, v ktorom už o nič dôležité nešlo, sa baby akoby chceli ukázať a hlavne dokázať, že vedia hrať volejbal. Proti jednému z lídrov súťaže baby zahrali slušné zápasy, škoda, že sme aspoň jeden nevyhrali. Novomešťanky boli v plnej sile, pripravené na M-SR, naše baby sa nezľakli, hrali fakt dobre a odvážne.
✊Ak by som mal zhodnotiť celú sezónu, tak by som začal tým, čo ma mrzí. Sú to najmä výkyvy dievčat v jednotlivých dvojstretnutiach. Jeden zápas výhra, hneď druhý prehra. Akoby si niektoré z nich neuvedomovali, že toto už je 1.liga, nie nejaký krúžok. Mnohé základné chyby, čo sme robili ma privádzali do zúfalstva. Aj preto táto sezóna skončila ako skončila. Škoda, mali sme na oveľa viac v tejto sezóne, ale to si už musia tieto baby samé odpovedať, či chcú patriť medzi najlepšie, alebo im stačí byť len druhé.. lebo kvalita v tíme je. Čo mi medzi dievčatami chýbalo, bola tímová súdržnosť, a to ma mrzí, lebo ja si na tom dosť zakladám.

✅Táto sezóna však priniesla aj veľa pozitívnych vecí, ktoré ma veľmi tešia. Napríklad veľký pokrok niektorých hráčok. Najmä tých mladších. Minulý rok boli ešte staršie žiačky a do 1.ligového kolotoča vhupli, ako keby tam už dlho fungovali. Teší ma, že niektoré si za svoju prácu vyslúžili aj možnosť zahrať si extraligu a najmä to, že tam neboli iba do počtu. A hlavne ,že sa snažia hrať to, čo trénujeme, čo od nich očakávam. Chcem sa poďakovať hlavne rodičom, za ich vytrvalú podporu, klubu za dôveru a najmä babám za trpezlivosť, pracovitosť a aj za tie slzy, keď už ma mali dosť 🙂 Skončiť 7 na Slovensku nie je zlé, ale nám sa to máli, my máme na viac. „

Zdieľať článok

Archív článkov