Druhý ročník GRANDEN FESTIVAL Mládeže
No image

V sobotu sa tri tímy našich najmladších volejbalistiek zúčastnili fantastickej, priam až gigantickej a skvele zorganizovanej akcie pod taktovkou Slovenská volejbalová federácia 

Toto všetko sa udialo na jednom futbalovom ihrisku !!!
🔥 viac ako 700 detí
🔥 24 ihrísk
🔥 336 zápasov
🔥 viac ako 1500 zúčastnených ľudí

ŠVK Pezinok A

Na turnaji vo Výkonnostnej skupine U13, v ktorej sa stretlo 8 najlepších tímov z celého Slovenska odohralo naše Ačko 7 zápasov. 
💥Naše bosorky sa do výkonnostnej kategórie Festivalu prebojovali z druhého miesta v oblasti, keď vo finále Oblastnej súťaže stratili iba jeden jediný zápas. Avšak ten najdôležitejší, záverečný.
🏆💥Tréner Peter Chovanec, ktorý naše malé víťazky sprevádza od ich začiatkov zhodnotil ich cestu Festivalom:
👉“Z celého srdca gratulujem dievčatám k výhre na GRANDEN Festivale v Nitre, čím sa stali neoficiálnymi majsterkami SR v MIDI volejbale.
Tak ako nám nefungovali veci v oblastnom finále a dúfal som že si tam vybrali svoj najhorší deň, tak v Nitre fungovalo úplne všetko. Baby bojovali s tým najväčším volejbalovým srdcom, v každom jednom zápase vydali zo seba maximum.“
V štyroch zo siedmich zápasov dosiahli 40 a viac bodov, čo je brutálny výkon. Na záver dňa nás čakali súperky z Bilíkovej, ktorých sa baby dosť obávali.. ale od zápasu k zápasu bolo jasnejšie, že dnes to naozaj bude ich deň a vrátia Bilikovej prehru z oblastného finále. Tak sa aj stalo, naše bosorky sa nedali zastaviť a ako rozbehnutý vlak hladko zvíťazili aj nad kamoškami z Bratislavy.
Výsledky jednotlivých zápasov:
ŠVK Pezínok A vs VK SNV :    37 -16
ŠVK Pezínok A vs Žltý Žiar/Hronom:  40-17
ŠVK Pezínok A vs HIT Trnava:  29-25
ŠVK Pezínok A vs Svidník:    38-23
ŠVK Pezínok A vs Krupina:  41-23
ŠVK Pezínok A vs Palas LV C  43-16
ŠVK Pezínok A vs Bilikova A  40-16
🔥Bol to náročný, horúci deň, ale s tým najkrajším koncom aký sme si mohli želať. Po poslednom zápase som sa dievčatám poďakoval za celú sezónu a za to aká sú skvelá partia. Za tie roky, ktoré som s nimi strávil mi neskutočne prirástli k srdcu.
Toto víťazstvo na celoslovenskom podujatí bolo zaslúženou čerešničkou na torte a zároveň rozlúčkou a bodkou za našou spoločnou cestou v MINI a MIDI volejbale. Aj sme si spolu poplakali, sú to skvelé baby a mám ich veľmi rád.
✊Dievčatám držím palce v ich ďalšom volejbalovom živote, budem ich z diaľky strážiť a sledovať ich cestu. Prajem im, nech sú stále také skvelé bojovníčky ako doteraz.”
Zostava ŠVK Pezinok A: Nina Hasová, Nela Mareková, Lucia Pavlisová, Lenka Šebová, Ema Fabiánová, Tea Anabela Balejíková
Tréener: Peter Chovanec

ŠVK Pezinok B

💥Dievčatá v kategórii OPEN 4ky, pod vedením trénerky Sabinky Rusnákovej, bojovali rovnako statočne. Nakoľko však išlo najmä o to, aby si zahral každý, poskladali tréneri družstvo z viacerých tréningových skupín, To malo za dôsledok, že baby neboli úplne zohrané a dlhšie trvalo kým si zvykli. Napriek tomu odohrali výborné zápasy, plné Dievčatá, s niektorými súpermi odohrali vyrovnané zápasy a dvoch dokonca porazili.
Zostava ŠVK Pezinok B: Kaja Kúdelová, Viviene Šelep, Saša Nikolaevskaya, Lili Bohušová, Emma Miklošová, Monika Gaža, Veronika Boďová, Sofi Somorovksá
Trénerka – Sabina Rusnáková

ŠVK Pezinok MINI

☀️Naše najmladšie slniečka v kategórii OPEN 3ky zažiarili a s veľkými úsmevmi na tvárach si vybojovali krásne 3.miesto!!! Rovnako odohrali 7 zápasov, počas ktorých ukázali, že z nich raz budú skvelé volejbalistky. Ukázali veľkú radosť z hry a chuť počúvať rady trénera. Hrať na takomto podujatí, popasovať sa s dievčatami z celého Slovenska im prinieslo nielen mnoho zážitkov, ale aj kopu skvelých skúseností.

Zostava MINI ŠVK Pezinok: Naty Janičinová, Sabi Valašíková, Ziva Asványi, Kika Fischerová, Kaja Kačníková, Stalka Uričová
Tréne: Patrik Šelep

Zdieľať článok

Archív článkov