Súhrn zo žiackych paluboviek 06.-07.11.2021
No image

Víkendový súhrn zo žiackych paluboviek

Uplynulý víkend sa opäť hralo na viacerých frontoch. Niektoré tými hrali svoju súťaž po prvý krát, niektoré museli pre preventívnu karanténu zostať doma. Nevadí, všetko raz dobehneme.. hlavne že nás to baví 🙂

🧡 Staršie žiačky

🏐ŠVK Pezinok „A“ – VK Hamuliakovo
3:0 (25:12; 25:13; 25:18)
3:0 (25:8; 25:6; 25:6)
„Opäť nám karanténa, a epidémia dovolili hrať iba s 8 hráčkami, ale dievčatá to zvládli krásne. I keď počas 1 zápas som musela viac krát zdvihnúť hlas, lebo ich prejav bol katastrofálny. Babám bolo treba vysvetliť, že sa majú tešiť a žiť s družstvom poriadne aj na ihrisku nie len v šatni. Dievčatá si trochu vstúpili do svedomia a druhý zápas bol lepší herne, ale hlavne emotívne“ vysvetlila nám po zápase svoje občas zamračené pohľady trénerka Majka Popelášová.
🏐VK Studienka – ŠVK Pezinok „B“
Zápas bol z dôvodu opätovnej preventívnej karantény v našom tíme preložený. O náhradnom termíne vás budeme včas informovať 🙂

💚Mladšie žiačky štvorice

🏐 ŠVK Pezinok „A“ – VK Studienka        2:0 a 2:0
🏐 ŠVK Pezinok „A“ – ŠVK Pezinok „B“  2:0 a 2:0
🏐ŠVK Pezinok „B“ – VK Studienka        0:2 a 0:2
Dnes odohrali svoje prvé kolo oblastnej súťaže M-SR štvoríc naše mladšie žiačky.
Pod vedením trénerky Majky Popelášovej sa ako prvé proti súperovi zo Studienky postavili baby z ŠVK Pezinok „B“, silný súper ich však zaskočil a doslova zmietol z palubovky. Odvtedy však svoj výkon zlepšovali. Neuhrali síce ani jeden víťazný set, ale zlepšenie bolo vidieť.
ŠVK Pezinok „A“ sa bez zaváhania sunulo od zápasu k zápasu a i keď s drobnými zaváhaniami, krásne všetko vyhrali. Baby vedia, že je stále čo zlepšovať a preto veríme, že nezaspia na vavrínoch.
Gratulujeme a už teraz sa tešíme na ďalšie kolo 👏👏👏💪

⚔ Mladší žiaci štvorice

🏐ŠVK Pezinok – VKP „A“  2:1 a 2:0
🏐ŠVK Pezinok – VKP „B“  0:2 a 2:0
V nedeľu, 07.11.2021 sa konečne k slovu dostali aj naši bojovníci. Po dlhých 18 mesiacoch si zahrali so skutočnými súpermi. Zmerali si sily s výberom VKP „A“ a „B“.
Trénerka Sabina Lačoková, ktorá dnes s chalanmi zažila premiéru, ich hru veľmi pochválila: „Dnes chalani podali dobré výkony a predviedli svoju bojovnosť. Aj keď nám jeden zápas nevyšiel, najmä kvôli chybám na podaní, som rada, že sa z toho poučili a v ďalších zápasoch predviedli len to najlepšie.“
Druhé kolo odohrajú chalani na domácej pôde, 19.12.2021. Už teraz sa veľmi tešíme a veríme, že svoju hru budú cibriť a vylepšovať na každom jednom tréningu.

KRÁTKA FOTOGALÉRIA K ZÁPASOM

Zdieľať článok

Archív článkov