Staršie žiačky na turnaji v Senici strieborné!
No image
V sobotu, 16.9. sa naše staro-nové družstvo starších žiačok spolu s novým tímovým maskotom zúčastnilo Memoriálu Pavla Rízka v Senici. Tento turnaj nám už tradične slúži ako ďalší dielik našej predsezónnej prípravnej skladačky.
🏐Baby v úvodnom zápase hladko porazili Biličku 2:0, zahrali mimoriadne vyrovnaný zápas s VK PALAS Levice (ktorý prehrali iba rozdielom 2 bodov – 21:25 a 25: 23) a jednoznačným víťazstvom nad VIVUSom si zabezpečili postup do finále.
Vo finále sa stretli s najťažším súperom, VK Nové Mesto nad Váhom. Do prvého setu nastúpili veľkolepo, keď výborným podaním zatlačili a vyhrávali už 7:2. Vtedy sa však Novomešťanky začali dostávať do zápasu a náskok dotiahli. Škoda koncovky, ktorú baby nezvládli. V druhom sete sa však už prejavila sila, kvalita a skúsenosti Nového Mesta, ktoré nepustilo naše dievčatá veľmi k slovu. Baby si tak rovnako ako minulý rok odnášajú pohár za 2.miesto.
🏐VK Nové Mesto nad Váhom – ŠVK Pezinok
2:0 (25:23; 25:12)
👉Tréner Ladislav Popeáš: „Po týždni sme mali ďalšie herné predsezónne vyťaženie a opäť sme sa o čosi posunuli dopredu. Zlepšila sa nám súhra, podanie, realizácia nahrávky, dohrávanie útokov, no najmä kolektívnosť. Ešte nám občas viazne dôkladnosť pri postavení v obrane a sem tam sa trápime s prihrávkou, no je to na dobrej ceste. Škoda prvého setu vo finále, ktorý sme výborne rozbehli. Možno by to potom dopadlo inak“
🔥Za najlepšiu hráčku turnaja za ŠVK Pezinok bola vyhlásená naša kapitánka a nahrávačka v jednom, skvelá a zlatá 💥🏆 Ester Bieliková!! Gratulujeme!!!
Ďakujeme aj našim skvelým a verným fanúšikom, ktorí dievčatám vytvorili fantastickú atmosféru. Vyzerá to, že táto sezóna bude jedna výborná jazda!!
❤️🏐❤️

Značky

Zdieľať článok

Autor článku

Archív článkov