Rozpisy zápasov na sezónu 2023/24 pomaly pribúdajú
No image

Letná príprava je dávno za nami. Prípravné turnaje nám tiež pomaly končia. Čo to všetko znamená?? Že štart novej sezóny už klope na dvere!!! Posledné prípravy na sezónu skutočne vrcholia, Tréneri už majú mušky vychytané, detaily sa dolaďujú a nová sezóna môže začať!

Termíny a postupne aj výsledky

odohraných zápasov nájdete na podstránke ZÁPASY / SÚŤAŽNÁ SEZÓNA  2023/24  

Termíny nájdete aj v našom Google kalendári, ktorý je každému k dispozícii.

Prípravných zápasov sa zúčastnili naše najmenšie MINI volejbalistky, ktoré sa postavili vôbec prvý krát proti skutočnému súperovi. Prvý krát pod veľkou sieťou vyskúšali šestkový volejbal aj naše mladšie žiačky. Držali sa statočne a nesklamali. Staršie žiačky parádne zabojovali na domácom Pezinok CUPe, kde získali 3.miesto a taktiež na turnaji v Senici, kde už siahli o priečku vyššie. Juniorky zavítali do českého Přerova a počas víkendu odohrajú turnaj v Senici.

Poznáme už rozpisy zápasov našich Extraligistiek, Junioriek, Kadetiek a Starších žiačok. Z tých sme úplne prvý krát prihlásili do súťaže až 4 družstvá. Okrem tradičného „Áčka“ a „Béčka“ postavili tréneri tento krát aj „C“ družstvo a vôbec prvý krát si v súťaži starších žiačok zahrajú aj dievčatá z Modry.

Mladšie žiačky 6ky, MIDI a MINI si na svoje rozpisy ešte chvíľočku musia počkať.

Držíme všetkým palce a veríme, že sa všetkým našim tímom bude dariť. Že v každom jednom zápase, v každom jednom sete sa pobijú o každú jednu loptu, o každý jeden bod!! Prajeme im, aby zažili pri volejbale radosť z hry, radosť z kolektívu, nových kamarátstiev. A aby si na konci každého zápasu, či už vyhraného alebo nie mohli povedať, že vydali zo seba to najlepšie.

Zdieľať článok

Archív článkov