Najmladší pod víkendovou sieťou
No image

💙Mladší žiaci – MIDI 
PK – Hamuliakovo   1:2
PK – VKP“B“             2:0
PK – VKP“A“             0:2
PK – Hamuliakovo  0:2

Naši najmladší bojovníci v nedeľu odohrali svoje záverečné kolo oblastnej súťaže. Na turnaji dohrávali ešte jeden zápas a tak mali o zábavu postarané. I keď sa nedá povedať, že by im záverečný turnaj vyšiel podľa predstáv, počas sezóny sa im v celku darilo a tak obsadili v záverečnom súčte pekné, druhé miesto.

Chlapcom gratulujeme a prajeme veľa úspechov a radosti z hry.

💛Mladšie žiačky – MINI B:💛
PK „B“-Bilikova „B“          2:1
PK“B“-Hamuliakovo“B“  0:2
PK“B“-Vivivus“B“             1:2
PK“B“-Vivus“A“                0:2
PK“B“-Studienka“B“        2:0

Tréner Peter Chovanec, ktorý dievčatá trénuje a sprevádza celou sezónou takto zhodnotil turnaj:
Dievčatá na prvý zápas nastúpili proti Bilíkovej „B“, ktorý vyhrali. S hrou som bol celkom spokojný i napriek chybičkám, nakoľko sa snažili, počúvali pokyny trénera. Dievčatá sa veľmi tešili z výhry.  Na druhý zápas nastúpili proti Hamuliakovu „B“, kde som si myslel, že výhra z prvého zápasu ich povzbudí ale opak bol pravdou. Dostali prvé body a toto ich celkom zlomilo a už sa nedokázali pozviechať k lepšej hre. Kopili chyby, i napriek snahe o čo menej chýb sa im nedarilo. Takto pokračovali aj v treťom zápase proti VIVUS „B“, kde napriek získanému jednému setu, nedotiahli zápas do víťazného konca. Štvrtý zápas vyhrali nad Studienkou „B“, kde súper nekládol veľký odpor. Na záver nastúpili proti VIVUS „A“, ktorá bol už nad ich sily.

Dnes si zahrali všetky dievčatá, aj keď niektoré nehrajú tak dlho a snažia sa, treba do každého zápasu (setu) ísť zodpovedne, koncentrovane, počúvať rady trénera a plniť ich. Taktiež treba zapracovať aj na mentálnej stránke, ale pevne verím, že všetko príde.
Pre dievčatá to bol ich posledný turnaj, dúfam, že si zoberú z každého jedného odohraného zápasu to dobré, ale aj to zlé a toto ich posunie ďalej a budú sa stále zlepšovať.
Chcel by som im poďakovať za každý jeden zápas, ktorý nielen dnes odohrali. Od začiatku sezóny, kedy s volejbalom začali, vidieť veľké zlepšenie. Prajem im veľa radosti a úspechov vo volejbale.“

 

Zdieľať článok

Archív článkov