Mladšie žiačky vstúpili do sveta veľkého volejbalu.
No image
❤️🏐Naše tohoročné Mladšie žiačky sa uviedli do sveta veľkého 6kového volejbalu na výbornom turnaji, usporiadanom v Senici. Memoriálu Dagmar Blažekovej sa zúčastnilo spolu 8 tímov.
👉Trénerka Majka Popelášová: „Na to, že väčšina dievčat hrala 6kový volejbal vôbec prvý krát, tak začali hneď vo veľkom štýle. Neskorším víťazkám turnaja Bilikovej odvážne ukradli prvý set. Druhý set už nebol taký dobrý, ale baby sa nevzdali, čo ma veľmi teší. Dievčatá hrali na jednu nahrávačku a zvládli to na prvý krát celkovo dobre. Vieme kde máme medzery, vieme na čom treba pracovať a čo treba zlepšiť. Máme pred sebou celú sezónu, Ďakujem kamarátom zo Senice za skvelý turnaj, na ktorý každoročne radi chodíme.”

Skúsenejších a zohraných tímov bolo viac a tak nás výsledok a celkový herný prejav našich dievčat veľmi milo prekvapil. Zápasy v základnej skupine zvládli dievčatá vcelku slušne, keď si najprv poradili s domácimi Seničankami a vzápätí zdolali Bratislavčanky z VIVUSU. Po dvoch výhrach a jednej prehre tak na záver dňa bojovali o 3.miesto. Tento zápas moc nezvládli. Podpísala sa na nich únava a vyčerpanie ale najmä stres z toho, že bojujú o medailu. Ku koncu už bolo vidno výpadky sústredenia a koncentrácie. Napriek tomu odchádzali všetci vcelku spokojní.

Baby ukázali bojovného ducha, odvahu a chuť učiť sa nové veci. Čaká nás ešte dlhá cesta, na ktorú sa však radi vydáme.  Tieto dievčatá za to stoja!!
Za najlepšiu hráčku turnaja bola za ŠVK Pezinok vyhlásená naša skvelá 🏆💥Nelka Mareková ! Gratulujeme!!!
❤️🏐❤️

Zdieľať článok

Archív článkov