Mladšie žiačky postupujú na M-SR !!!
No image

💜🩷U14 Oblastné finále

ŠVK Pezinok – ŠŠK Bilíkova 3:1
ŠŠK Bilíkova – VK Studienka 0:3
ŠVK Pezinok – VK Studienka 1:3
💥Nedeľa patrila našim mladučkým bojovníčkam a ich prvému krásnemu úspechu. Prebojovať sa oblasťou až na Majstrovstvá Slovenska bol cieľ, ktorý sa rodil pomaly. Ale verili sme, že tieto dievčatá na to majú.
👉Trénerka Majka Popelaášová: „Naša veľká výzva a sen sa splnil a postúpili sme na M-SR. Je to pre mňa a tieto dievčatá veľká vec. Nesmierne sa z toho teším, lebo viem že dievčatá spravili vo svojich volejbalových zručnostiach obrovský krok vpred. A to hlavne preto, že chceli a tvrdo makali. Som veľmi pyšná na tieto baby a dúfam, že v Žiari nad Hronom si to užijú a ukážu tú bojovnosť, odhodlanie, srdiečko a hlavne chuť víťaziť a nevzdať sa, ako to dokázali v zápase proti Bilíkovej.
🙏V neposlednom rade chcem poďakovať všetkým rodičom a kamarátom, ktorí v nedeľu prišli do haly. Boli tam dokonca rodičia, ktorým tam deti nehrali, no prišli podporiť tieto žaby. Bola úžasná atmosféra a ja som šťastná, že po dlhšom, pre mňa veľmi náročnom období som znovu späť v tej mojej druhej rodine – volejbalovej. „
Trénerke a aj dievčatám gratulujeme a držíme im palce v ich ďalšej ceste, ktorú majú celú len a len vo vlastných rukách.
Fotogalériu z oblastného finále nájdete na v našej galérii: https://www.flickr.com/…/collections/72157722793830725/
Konečné poradie :
1.miesto – VK Studienka
2.miesto – ŠVK Pezinok
3.miesto – ŠŠK Bilíkova

Zdieľať článok

Archív článkov