MINI volejbalistky po prvý krát pod sieťou
No image
💛💚❤️U12 – MINI Mladšie žiačky – 1.kolo
K slovu sa na nedeľňajšom turnaji dostali aj naše úplne najmladšie volejbalistky. Tri družstvá vycestovali odohrať svoje prvé skutočné zápasy.
Darilo sa im výborne
💛ŠVK Pezinok A – 4 x výhra – 1.miesto
💚ŠVK Pezinok B – 2 výhry a 2 prehry – 3.miesto
❤️ŠVK Pezinok C – 4 prehry, ale krásne a s nadšením bojovali
👉Tréner Peťo Chovanec tréner MINI A,B : „Väčšina dievčat dnes nastúpilo na svoje prvé zápasy v MINI volejbale. Zistili, že to čo trénujeme na tréningoch, musia v zápase využiť. Pred nami je dlhá cesta., ale poctivou prácou na tréningu sa to dá zvládnuť .
Dnes dostali šancu zahrať si všetky dievčatá, ktoré sme nominovali do 1.kola. Bolo veľmi milé pozorovať, ako sa postupne oťukávali a začínali sa tešiť z každého bodu a povzbudzovať sa pri chybičkách.
Verím že dnešné zápasy im ukázali čo je kolektívny šport teda volejbal a že si musia navzájom pomáhať a ťahať za jeden povraz.“
👉Sabi Rusnáková trénerka MINI C “ Baby postupne začali chápať zmysel volejbalu. Pochopili, že základom je servis a to, že musia držať po kope a hrať ako jeden kolektív. Som z nich veľmi milo prekvapená a verím, že na sebe budú makať aj naďalej a vyrastú z nich skvele volejbalistky.“
🫶❤️Chceli by sme poďakovať všetkým dievčatám za krásnu reprezentáciu nášho klubu, za výkony ktoré predviedli. Veľmi pekne ďakujeme všetkým rodičom, ktorí prišli povzbudiť naše mladučké volejbalistky.
Ďakujeme aj za množstvo výborného foto materiálu 🙂
Videozostrihy z bojov našich najmladších žubrienok z MINI C nájdete na našom YT kanáli: https://youtube.com/playlist…
🍀2.kolo odohrajú dievčatá už 10.decembra na domácej pôde. Veríme, že ich prídete povzbudiť!!!

Zdieľať článok

Archív článkov