MINI volejbalistky opäť pod sieťou
No image
💚Naše MINI volejbalistky sa v nedeľu, 2.4. 2023  znovu rozdelili do dvoch samostatných turnajov, MINI A bojovalo v skupine v Hamuliakove, MINI B sa vydalo za svojimi súperkami do Studienky.
Dievčatá z MINI A predviedli spočiatku veľmi opatrné výkony. Dlhšie im trvalo, kým sa rozohrali, no ( nakoniec síce s drobným trápením a zopár slzičkami) predsa len porazili všetkých súperov. Po dvoch kolách druhej časti sa nachádzajú na priebežnom prvom mieste tabuľky.
🏆Výsledky:
PKA-Hamuliakovo A 2:1
PKA-Hamuliakovo B 2:0
PKA-VIVUS B 2:0
PKA-BVC 2:0
💬Tréner Peter Chovanec: “S výsledkami som spokojný, ale so samotnou hrou až tak spokojný byť nemôžem. Dievčatá sa musia naučiť, že sa treba plne koncentrovať v každom jednom sete, každého jedného zápasu. Treba hrať jednoducho, hru si zbytočne nekomplikovať a plniť pokyny trénera, inak sa ťažko a stojí to zbytočne veľa síl a námahy.
Osobne som cítil, že im na ihrisku chýba zranená kapitánka a kamarátka. No na druhej strane nemôžem dievčatám uprieť bojovnosť. S vypätím všetkých síl sa snažili, o čom svedčí aj to, že v prvom zápase v tajbrejku prehrávali 14:12 a nakoniec ho vyhrali 16:14.
Taktiež ich musím pochváli za to, že predviedli zopár pekných akcií, ktoré trénujeme na tréningoch a v zápasoch im parádne vyšli.
Dievčatám gratulujem, že dotiahli turnaj do víťazného konca bez prehry a tiež by som chcel poďakovať rodičom, ktorí prišli svoje ratolesti podporiť. “
Dievčatá z MINI B robia skutočné pokroky, v nedeľu opäť potrápili súperov a jeden zápas dokonca s prehľadom vyhrali. Držíme palce dievčatá, len tak ďalej 🙂
PKB -DRACIK C 0:2
PKB- STUDIENKA B 2:0
PKB-STUDIENKA A 0:2
PKB-DRACIK B 0:2
Pevne veríme, že dievčatá z oboch tímov si zobrali z každého zápasu veľa skúseností, že sa poučia z toho zlého a to dobré budú ďalej zlepšovať, aby sa posúvali stále iba vpred..

Zdieľať článok

Archív článkov