Kemp ´23 máme úspešne za sebou
No image

Jubilejný, už 10.ročník nášho volejbalového kempu máme úspešne za sebou. Skoro 80 športuchticých a pre volejbal zapálených detí na jednom mieste. Pod vedením našich skvelých trénerov Ladislava Popeláša, Róberta Andu, Petra Chovanca a Sabinky Rusnákovej a tiež našich vzácnych hostí Gabriela Chochoľáka a Júliusa Nagyho to bola to bola veru riadna výzva. Ale organizačne, trénersky aj ľudsky sme všetko zvládli ako vždy –  na výbornú.

Každé ráno decká vybehli na futbalové ihrisko, aby zapracovali na svojej kondícii. Niektorí sa v tom doslova našli, niektorých sme sem tam museli budiť, ale každý jeden to zvládol a fakt je, že poväčšine s úsmevom.

Na kempe sme sa zamerali najmä na zdokonaľovanie základných techník všetkých našich volejbalistov.
Decká boli rozdelené do 6 skupín, každá skupina absolvovala okrem každodenného kondičného behu aj 7 celistvých tréningov.
Pozornosť sme však venovali aj špeciálnej príprave jednotlivých postov a tak sme pripravili individuálne tréningy pre nahrávačky, liberá, blokárov a jeden „špeciál“ s Gabom – skákaný servis. Decká boli nadšené a veríme, že tréneri tiež. Mať pokope toľko športuchtivých a talentovaných detí je naozaj radosť.

Po každom tréningu bol k dispozícii bazén a decká si ho aj tento rok veru poriadne užili. Tradičnú večernú opekačku nám tento rok spestrila návšteva z Pezinka, kedy nás prišli pozrieť naše extraligistky a juniorky Laura, Nika a Saša.. Sú to naše odchovankyne, ktoré na minuloročných kempoch strávili nejeden rôčik.

Na tohoročnom kempe bolo mnoho detí prvý krát, hlavne tých mladších. Veľmi nás teší fakt, že z našej novootvorenej tréningovej skupina, ktorá je otvorená sotva od marca, prišlo na kemp 14 dievčat. Boli všetky strašne zlaté, snaživé a tréneri si nevedeli vynachváliť ich húževnatosť a snahu učiť sa všetko nové.

Veríme, že si kemp užili úplne všetci,  Už teraz máme hlavu plnú nápadov na nasledujúci, už 11.ročník.

Dovidenia o rok priatelia!!

FOTOGALÉRIA Z KEMPU

_FOTOGALÉRIA_cover2223

Zdieľať článok

Archív článkov