Kadetky v 2. kole víťazne
No image

💜KADETKY – 2.kolo💜

🏐ŠVK Pezinok – Slávia Dráčik C
3:0 ( 29:27; 26:;24; 25:10)
V utorok odohrali naše dievčatá veľmi napínavý zápas, ktorý sa divákom musel páčiť. V úvode prvého setu sa baby vlastnými chybami dostali do situácie, keď museli otáčať stav 1:5. Koncovku prvého setu zdramatizovali tak, až sa trénerovi vlasy ježili.. Treba ich však pochváliť, že sa za stavu 21:24 nepoložili a set nakoniec uhrali vo svoj prospech. Celkovo však atmosféra na ihrisku bola veľmi rozpačitá, baby sa ešte len rozbiehajú a veríme, že im to začne krásne fungovať.
.
Tréner Patrik Šelep: „Na dnešný zápas sme znovu nastupovali v úlohe “papierového” favorita, čo však na ihrisku vôbec nebolo vidno. Robili sme strašne veľa nevynútených chýb. Zbytočne sme to celé zdramatizovali. Až tretí set ukázal, ako to celé od začiatku malo vyzerať. Toto družstvo je veľmi mladé a začíname zbierať skúsenosti. Aj tento zápas nám ukázal, čo všetko sa ešte treba učiť. “
.
V tomto zápase nastal jeden veľmi zriedkavý, a pre náš klub veľmi milý a vzácny moment – v druhom sete, sa na ihrisko postavili naraz obe sestry Bielikové 🙂 „Malá“ Ester si v tejto sezóne zahrá po boku „veľkej“ Laury. Držíme im obom palce, aby to parádne fungovalo!!
Divákom veľmi pekne ďakujeme za opäť skvelú atmosféru, domáce zápasy dodávajú dievčatám silu a bojovnosť. Držíme im palce do ďalších zápasov!!!
.

FOTOGALÉRIA K ZÁPASU

_FOTOGALÉRIA_cover2223

Zdieľať článok

Archív článkov