Juniorky v 2.kole excelovali kvalitnou hrou
No image
🏐ŠVK Pezinok – VKP Bratislava
3:0 (25:16; 25:16; 25:18) a 3:0 (25:18; 25:16; 25:13)
Dva sobotňajšie prvoligové zápasy priniesli našim Juniorkám plný bodový zisk a priebežné prvé miesto v tabuľke. Videli sme z ich strany krásny, kolektívny výkon, plný pozitívnych emócií. Podporované plnou halou domácich fanúšikov, si niektoré dievčatá vyskúšali nové posty. Ukazuje sa, že si to celkom užívali a že v nových postoch sa našli. Je vidno, že si prenášajú z tréningov len to najlepšie.
.
Výbornými podaniami dnes prekvapila nielen Sabi Rusnáková, ale najmä Sára Mikesová, ktorá do minulej sezóny zastávala post libera.
Tiež by sme radi pochválili Kiku Jánošíkovú, ktorá ako staronový člen tímu podala veľmi sympatický výkon.
.
Tréner Patrik Šelep: “Do dnešných zápasov nastúpili baby koncentrovane a od prvej lopty išli naplno. Súperovi nič nedarovali zadarmo. Som rád, že sme dnes nielen výborne podávali, výborne útočili, ale hlavne sme dnes robili málo vlastných chýb, čo sa nestáva často 😄😉. Baby si nastavili latku, teraz to bude na nich ako sa k tomu postavia. Dnes musím vyzdvihnúť veľmi dobrý kolektívny výkon. Stále je tam však priestor na zlepšovanie a my ho budeme postupne vypĺňať.
.
Chceli by sme vyzdvihnúť jeden krásny „jav“, ktorý sa začína diať v našom klube.. baby, ktoré odohrajú svoje zápasy, alebo baby, ktoré svoje zápasy práve nemajú – prídu povzbudiť, fandiť, podporovať svoje kamarátky. Je to úžasné vidieť tú súdržnosť a klubovú spolupatričnosť už v tak mladom veku. Tu sa ukazuje, že to v klube robíme správne, že to s deťmi ťaháme dobrým smerom, keď ich vedieme nielen k láske k športu, ale tiež k slušnosti, pokore a súdržnosti,
.

FOTOGALÉRIA K ZÁPASOM

_FOTOGALÉRIA_cover2223 (4)

Zdieľať článok

Archív článkov