Juniorky ukončili sezónu 5.miestom na M-SR !!
No image
💥💥Juniorky zakončili svoju fantastickú sezónu 5.miestom na finálovom turnaji majstrovstiev Slovenska 🇸🇰🇸🇰🇸🇰
Počas prvého hracieho dňa dievčatá narazili na dvoch ťažkých súperov. S tímom UKF Nitra hrali výorný zápas a veľmi ich mrzela prehra, nakoľko to bol súper mimoriadne hrateľný. S tímom Slávia EUBA to už bolo náročné, Slávia sa napokon stala celkovým víťazom a majstrom SR.
V druhom hracom dni si poradili s tímom z Liptovského Hrádku a postúpili tak do ďalších bojov z tretieho miesta v skupine. Do cesty sa im postavili juniorky z Popradu, ktoré zdolali parádnym kolektívnym výkonom 3:0.
V záverečnom hracom dni nastúpili do boja o konečné 5.miesto. Domáce dievčatá z tímu VK Skalica im síce slušne vzdorovali, no nakoniec jasným víťazstvom 3:0 potvrdili naše dievčatá, že chcú víťaziť a že volejbal je to čo ich baví. Baby si po záverečnom hvizde poplakali…. v takejto zostave si zahrali naposledy. Niektoré opúšťajú Pezinok, niektoré opúšťajú kategóriu juniorky. Držíme im palce v ich ďalších krokoch, nech už vedú kamkoľvek.
👉Tréner Patrik Šelep: „Mrzí nás, že sme neuspeli hneď v 1. zápase proti UKF, hrali by sme o medailu. Zápas sme si dobre rozohrali, ale vlastnými chybami a neskúsenosťou, sme to prehrali a tým pádom bolo jasné, že budeme hrať o 5 miesto. Chcem sa poďakovať klubu a všetkým babám, aj tým čo trénovali s nami, ale nedostali sa na zaverečný turnaj. Bez nich by sme neboli tam.kde sme. Historické 5. miesto, ale mali sme.na viac.
Dobrý kolektív a slušná partia sa stretla, bola radosť s nimi pracovať, aj keď občas to bolo ťažké…ale budú mi chýbať .“
Ešte raz ĎAKUJEME!!!

❤️Juniorská kapitánka Sabi Rusnáková, by rada zdieľala, čo má po skončení sezóny na duši a na srdci ❤️

„Je neskutočné, ako rýchlo ubehla celá táto sezóna, plná emócií. Smútku, šťastia, plaču, nervov, ale hlavne lásky. S rukou na srdci vám môžem potvrdiť, že toľko emócií, čo som zažila túto sezónu som ani nevedela, že existuje😅.
Do nášho kolektívu sa pridalo môžem povedať, že už naše ,,Nitrianske trio,,. Baby nám vyplnili tu škáročku, ktorá nám v kolektíve chýbala a tak, sme krásne začali sezónu. Postupne sme si utužovali vzťahy a začali sa spoznávať. Náš kolektív bol čoraz viac a viac silnejší. Našli sme si tu úžasné kamarátstva na celý život. Nebolo to síce všetko ľahké, ale ustáli sme to a pády, ktoré sme za celú sezónu zažili, nás len posúvali vpred. Keď sme sa prebojovali na MSR, boli to neopísateľné pocity. Neskutočne sme sa tešili, ale v pozadí sme vedeli, že to bude koniec našej spoločnej cesty. Nezúfali sme a išli sme bojovať. Po poslednom zápase sme si uvedomili, že je naozaj koniec a že v tejto zostave hráme posledný krát. Ale to nevadi… Na každom konci, vždy niečo nové začína. Neexistuje žiadne lúčenie. Nech sú kdekoľvek, vždy budú v mojom srdci. Každá jedna.❤️
Ja dúfam, že som ako kapitánka nesklamala a že boli baby spokojné. Snažila som sa vždy každej jednej podať pomocnú ruku a vybojovať všetko, po čom sme ako tím túžili. Teraz si každá pôjdeme svojou cestou, ale ja viem, že MY sme ešte neskončili, lebo takéto niečo je naveky.
Dievčatá ľúbim vás a som na vás veľmi veľmi hrdá.“

Zdieľať článok

Archív článkov