Juniorky s ďalším vydretým víťazstvom
No image
💙JUNIORKY – 1.liga10.kolo
🏐ŠVK Pezinok – SŠŠ Volejbal Nitra
3:2 (-20,17,14,-20,6) a 3:0 (19,19,18)
Tréner Patrik Šelep: „Prvý zápas sme nezačali veľmi dobre, čo ma moc neprekvapilo, nakoľko sme hrali v oklieštenej zostave. Po prvom sete sa dievčatá ako tak zohrali a začali sme hrať našu hru. Zlepšili sme príjem, čo je základom úspešnej hry. Škoda 4 setu, kde si baby začali myslieť, že sa zápas vyhrá sám a že súper zloží zbrane. Zbytočne sme sa tak dostali do tajbrejku a pripravili sme sa o plný bodový zisk.
V 2 zápase sme boli lepším a vyrovnanejším družstvom hneď od začiatku a po celý čas sme ťahali za ten lepší koniec. Mrzí ma však, že emócie z prvého zápasu sa niekam stratili a namiesto jasnej dominancie sme sa prispôsobili hre súpera a len sme si kontrolovali skóre. I keď sme zápas vyhrali, naša hra nebola ideálna.
Dnes musím vyzdvihnúť individuálny výkon jednej hráčky, ktorá prekvapila nielen mňa, ale celé družstvo. Veve, ktorá je po zranení v tréningovom procese len veľmi krátko, je bežne naša tretia smečiarka. Po zranení našej druhej smečiarky, nastúpila do základnej zostavy a uchopila sa svojej šance. Hrala mimoriadne zodpovedne a dobre. Nielen na smeči, ale aj v obrane. Svojim podaním riadne potrápila súpera a prispela tak k výbornému výsledku a ku spestreniu hry. „
Babám k výhram gratulujeme a bojujeme ďalej!!

Zdieľať článok

Archív článkov