JUNIORKY – priamy postup na M-SR !!!
No image
💥💣Pezinské Juniorské volejbalistky to dokázali!!!
V sobotu, v predposlednom kole oblastnej súťaže, si dvoma jednoznačnými víťazstvami nad tabuľkovo silnejším súperom, zabezpečili priamy postup na Majstrovstvá SR! Je to prvý postup na M-SR v tejto kategórii v 10 ročnej histórii klubu.
💙1.LIGA JUNIORKY💙
🏐ŠVK Pezinok – Slávia EU Bratislava
3:0 (24,20,18) a 3:0 (17,16,18)
Tréner Patrik Šelep: „V prvom rade by som sa chcel poďakovať všetkým babám, aj tým čo nedostávajú viac príležitostí na hru, ale sú súčasťou tímu- Bez nich by to nešlo.
Dnes podali všetky dievčatá veľmi koncentrovaný výkon. Vediac, že víťazstvom si zabezpečíme postup, sme k zápasom pristupovali veľmi zodpovedne. Slávia nám nekládla príliš veľký odpor, svojim spôsobom nám to uľahčila, ale to nemení nič na tom, že sme dnes boli celkovo lepším družstvom.
Dievčatám aj klubu ešte raz gratulujem k postupu. Teraz nás čaká dlhých 6 týždňov, aby sme sa pobili o čo najlepší výsledok.“

Je na mieste poďakovať aj všetkým fanúšikom, rodičom a kamarátom, ktorí nás počas doterajšej sezóny podporovali a držali nám palce. Či už sa darilo viac, alebo menej, stáli pri nás a to sa cení.

Zdieľať článok

Archív článkov