Juniorky prekvapili nielen súpera
No image
💙JUNIORKY 1.liga/6.kolo💙
🏐ŠVK Pezinok – UKF Nitra
1:3 (20, -9, -12, -19)
3:1 (22, -23, 21, 19)
V sobotňajšom dvojzápase našich junioriek to žilo fantastickými emóciami. Tie nakoniec rozhodli a dievčatám dopriali okúsiť výhru aj nad silným a skúseným súperom. Dievčatá napriek „drobným“ zdravotným obmedzeniam dokázali, že srdce majú na tom správnom mieste a že tlčie pre volejbal a pre svoj tím.
👉 Tréner Patrik Šelep: “Dnešný zápas bol plný emócií. UKF pricestovala s tým najlepším, čo doma mali a hneď v prvom zápase to bolo aj vidieť. My sme ich však zaskočili už v 1 sete a ukázali sme, že vieme hrať rovnakú partiu s každým. Škoda 2 a 3 setu, kedy sme si nevedeli dať rady s ich dobrým podaním.
Druhý zápas, to už bola z našej strany úplne iná záležitosť. Veľmi dobre sme podávali a tiež mimoriadne dobre bránili. Hlavne emočne sme boli lepšie družstvo. Dnes baby ukázali, že aj napriek bolesti a chorobám, cez emócie sa dá vyhrávať aj so silnými súpermi. Blahoželám babám k dobrému výsledku a už teraz sa teším na ďalší zápas.”
Celú fotogalériu nájdete na našom webe https://svkpezinok.sk/juniorky-fotogaleria-2022-2023/ alebo v nasledovnom linku: https://flic.kr/s/aHBqjAg3Gs

Zdieľať článok

Archív článkov