Extraligistky po tesnej prehre s Trnavou
No image
💛🖤Niké extraliga žien – dohrávka 8.kola
ŠVK Pezinok – HIT UCM Trnava
0:3 (18; 20; 23)
Netradične v utorok odohrali naše dievčatá zápas, v ktorom podali jeden z najsympatickejších výkonov v sezóne. I keď bez zisku setu či bodu, v zápase ukázali množstvo výborných zákrokov, zlepšenie na sieti i v obrane. Veľká škoda, že nezačali s tlakom a zodpovednou hrou od začiatku každého setu, výsledok mohol byť o niečo priaznivejší.
👉Tréner Róbert Anda: „Dnes sa mi veľmi ťažko hodnotí zápas. Nie som nespokojný s výkonom, bohužiaľ je z toho opäť prehra 0:3. Každým zápasom viac a viac čakám, že tú negatívnu bilanciu pretrhneme. Keď nie vyhrať tak aspoň súperom zoberieme set, dva. Bojovali sme, ale bohužiaľ klasicky doťahujeme v skoro každom sete veľký súperov náskok. Ukazuje sa najmä nedostatok skúsenosti s takýmito situáciami.
Nerobím to často, ale dnes musím pochváliť za výkon Sašu Verešovú, ktorá určite podala svoj najlepší výkon pod mojím vedením a dúfam, že bude v tom pokračovať. Trnave gratulujem k víťazstvu a ďakujem všetkým fanúšikom, ktorí si v tento netradičný čas, našli cestu na náš zápas a skvele nás neustále povzbudzovali.“
💥🔝Hráčkou zápasu sa právom stala Saša Verešová so 17 bodmi a 4 esami. S celkovým počtom 17 es sa dostala na 4.miesto v tabuľke najlepšie podávajúcich hráčok, kde na 3. a 2. mieste sú hráčky s 18.esami.

Zdieľať článok

Archív článkov