Extraligistky pod Zoborom neuspeli
No image

4.kolo Niké extraligy žien

🏐Volley Project UKF – ŠVK Pezinok
3:1 (25:14; 17:25; 25:8; 25:16

Dievčatá vycestovali za súperom do Nitry, odhodlané, odvážne.. no napriek tomu do prvého setu nastúpili opatrne a rezervovane. Až v druhom sete zrazu zodvihli hlavy a zatlačili na súpera skvelým podaním a výbornou hrou. Škoda, že im táto hra nevydržala dlhšie, lebo do tretieho setu nastúpilo úplne iné družstvo.
V každom prípade sme radi aj za ten kúsok pozitívnej hry, ktorý predviedli, lebo vieme že to v nich je 🙂 Len vydržať, trénovať, makať na tele aj na hlavách a ono sa to všetko pekne ukáže.
Róbert Anda, tréner ŠVK: „Dva sety sme totálne vybuchli na podaní a prihrávke, a to pokazilo celkový dojem z našej hry. Teší nás vyhratý set, v ktorom sme dodržali taktiku, dobre podávali a hrali odvážne. Bohužiaľ, proti družstvu akým je UKF, sa s takým servisom a prihrávkou, akú sme v tomto zápase mali, nedá pomýšľať na lepší výsledok. Ďakujeme našim úžasným fanúšikom, ktorí merali do Nitry cestu a vytvorili nám skvelú kulisu.“

Za najlepšiu hráčku zápasu označil tréner Anda mladučké libero – Sašku Hrešovú, ktorá predviedla veľmi bojovný a sympatický výkon. Ešte raz treba poďakovať aj nášmu skvelému fanklubu, ktorý síce s miernym omeškaním ale predsa len dorazil a vytvoril dievčatám výbornú atmosféru. Za skvelú fotogalériu ďakujeme Nitrianskemu fotografovi Miroslavovi Slávikovi.

FOTOGALÉRIA K ZÁPASU

_FOTOGALÉRIA_cover2223 (3)

Zdieľať článok

Archív článkov