No image
💛🖤💛 7.kolo Niké extraligy žien
🏐COP VOLLEY (RD SVF) Nitra – ŠVK Pezinok
3:0 (25:16; 29:27; 25:21)
Zápas pre nás začal ako zo zlého sna. Hneď pri štvrtej lopte sa veľmi nepríjemne zranila naša nahrávačka, Katka Bognárová. Dievčatami to riadne otriaslo, napriek tomu sa snažili s výborne hrajúcim súperom držať krok. Od stavu 10:9 však úplne stratili koncentráciu a začali robiť nesmierne množstvo vlastných chýb.
🏐Do druhého setu nastúpili ako vymenené, Súpera si nenechali do konca napínavého setu odskočiť, dvakrát si dokonca siahli na zisk setu. Ten však parádnym esom nakoniec uchmatla mladučká Jozeková pre Nitru.
🏐V treťom sete to šlo ako na hojdačke, úspešné kombinácie a útoky striedali školácke chyby. A tak si plný bodový zisk odnášajú výborne hrajúce reprezentantky.
🧔‍♂️Róbert Anda, tréner: „Dnešný zápas nám vôbec nevyšiel podľa predstáv, spravili sme neúnosne veľa vlastných chýb a súperovi sme sami dopomohli k zaslúženému víťazstvu. Čiernou škvrnou zápasu je zranenie Bognárovej na jeho začiatku, ktoré nám nedodalo ani na hernej ani na psychickej pohode.“

Ľubica Písečná po úspešnom bloku

Najužitočnejšou hráčkou zápasu sa stala zaslúžene naša najvyššia blokárka Ľubica Písečná. Gratulujeme !!!

Zranenej Katke držíme palce, veríme v jej skoré uzdravenie a dúfame v jej čo najskorší návrat pod volejbalovú sieť.
Zároveň by sme radi v našom tíme privítali novú posilu, ktorou je Zuzana Zámožníková. Vo včerajšom zápase poodhalila čo všetko sa v nej skrýva a veríme, že to u nás naplno rozbalí 💪✊.