Dunajský pohár
No image
❤️💙Jesenný turnaj mladších žiakov a žiačok – Dunajský pohár 2022 🏐
Včera sa naši najmladší volejbalisti a volejbalistky zúčastnili parádne zorganizovaného turnaja. Turnaj už tradične organizuje Oblastný výbor Bratislava SVF za podpory Bratislavského Samosprávneho Kraja.
❤️🥈Dievčatá v konkurencii 12 tímov postúpili zo svojej skupiny z prvého miesta, v semifinále porazili ŠŠK Bilikova „A“ a podľahli až vo veľmi náročnom a dramatickom finálovom zápase výborne hrajúcim súperkám zo Studienky. Prehra vo finále troška mrzí, dievčatá si zažili veľmi emotívne chvíle. Ale je to prehra, ktorá posúva vpred, baby aj tréneri presne vidia, kde čo zlepšiť, na čom popracovať.
.
👱‍♂️Tréner Peter Chovanec: „Baby od zápasu k zápasu naberali na odvahe a hru zlepšovali. Čo ma veľmi teší, robili veľmi málo chýb na podaní a počas celého turnaja mali skvelý príjem, bojovali o každú loptu. Ukázali sa aj drobné nedostatky, hlavne v zakončení a skladaní lopty, ale vieme o nich a ideme na nich pracovať.
Celkovo hodnotím turnaj veľmi pozitívne, zahrali si všetky dievčatá, čo bolo mojim cieľom a všetkým ďakujem za predvedenú hru, bojovnosť a súdržnosť. Ďakujem aj rodičom, že prišli v takom hojnom počte a pripravili babám super domácu atmosféru.“
💙🥈Chlapci obsadili rovnako skvelé druhé miesto, keď z 3 zápasov dva vyhrali. Mnohí sa na MIDI volejbal postavili prvý krát, chalani sú super tím a už teraz sa tešia na svoje súťaže. Bolo krásne vidieť, ako sa medzi zápasmi presúvali dievčatá fandiť chlapcom a naopak, tešíme sa z toho. Ukazujú veľkého športového ducha.
Tento turnaj preveril našich najmladších pred začiatkom ich súťažnej sezóny. Vyzerá to, že ako baby tak aj chalani sú výborne nastavení, okúsili chuť výhry aj prehry. Sú to skvelé družstvá, radosť pozerať ako im to spolu funguje.
Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí prišli svoje deti podporiť, boli ste super, vytvorili ste skvelú atmosféru a ukázali ste všetkým, čo je to rodičovská podpora.
Viac foto v našej galérii: https://flic.kr/s/aHBqjAfExU

Zdieľať článok

Archív článkov