💛🖤💛 6.kolo Niké extraligy žien

🏐ŠVK Pezinok – VK Pirane Brusno
3:0 (25:14; 25:18; 25:20)
Milí naši najvernejší fanúšikovia priatelia, volejbalisti.
V predohrávke 6. Kola volejbalovej Niké extraligy žien sme privítali na domácej palubovke družstvo VK Pirane Brusno.
.
🏐Dievčatá nastúpili na zápas plné odhodlania odniesť si z tohto zápasu všetky tri body. Prvý set bol vyrovnaný do stavu 5:5 , útokom Úradníčkovej a následným esom Rarigovej sa domáce hráčky dostali na koňa a postupne svoj náskok, bojovnou a koncentrovanou hrou zvyšovali, až nakoniec vyhrali set 25:14 a nedali súperovi žiadnu šancu na výhru v prvom sete.

Nahrávačka Katka Bognárová úspešne zachraňuje situáciu

🏐Druhý set začali domáce dievčatá nervózne a s mankom 0:3, ale postupne sa vďaka skvelému domácemu publiku, ktoré od začiatku hnalo dievčatá za víťazstvom, oklepali a opäť od stavu 5:5 kontrolovali skóre. Po úspešnom útoku Krajčírovej zvíťazili v druhom sete 25:18. „Pirane“ najviac hrýzli v treťom sete, kedy bol, príčinou uspokojenia domácich dievčat a vyprodukovaním neúnosne veľa chýb, set dramatický skoro až do samého konca. Na záver opäť zaúradovala Krajčírová, ktorá svojím esom ukončila tretí set 25:20 a tým aj zápas v pomere 3:0 pre domáce dievčatá.
V treťom sete sa naplno prejavila univerzálka a odchovankyňa ŠVK Verešová, ktorá v ňom sama dala 7 bodov a potiahla tím celkovo 11 bodmi a dobrou obranou za víťazstvom v celom zápase.
.

🧔‍♂️Tréner Róbert Anda: „Zápas sme začali veľmi dobre, súpera sme v prvom sete nepustili vôbec do zápasu. Škoda klesajúceho výkonu v ďalších dvoch setoch, ale zápas sme si postrážili a zaslúžene vyhrali za 3 body. Dievčatám gratulujem k víťazstvu a ďakujem Pezinskému publiku za skvelú atmosféru. Naša tvrdá a poctivá práca na tréningoch sa pomaly začína ukazovať.“

Tréner Róbert Anda posúva svoje zverenkyne vpred

Aj my ďakujeme trénerovi Andovi, že dáva príležitosť novým a mladučkým hráčkam, ktoré sa učia v dôležitých chvíľach prejaviť bojovnosť, svoju volejbalovú silu a najmä chuť hrať a víťaziť. V spojení s našimi úžasnými matadorkami, akými sú bezpochyby Ľubica Šiopšová a Kika Úradníčková sa z nášho extraligového tímu stáva skvelé družstvo.
Hráčkami zápasu sa stali Alexandra Verešová (ŠVK Pezinok) a Tamara Dlhošová (VK Pirane Brusno)