Chlapci bojovali v prvom zápase sezóny
No image
VK TAMI – ŠVK Pezinok
3:1  (25:23, 25:16, 19:25, 25:21)
✅V utorok, 3.10 vycestovali naši bojovníci na svoj prvý zápas v sezóne. Letná príprava a tréningy, ktoré chalani dodnes spolu absolvovali sa začínajú pomaličky ukazovať. Majú pred sebou ešte veľký kopec práce, ale už teraz si uvedomujú, že je koniec „srandy“ a že veci treba začať brať vážne. Ale ten pocit, keď jednotlivé časti hry do seba zapadajú a začína to na ihrisku fungovať, ten za to určite stojí.

➡️💬Tréner Peter Chovanec: “Na jednej strane musím chalanov pochváliť za pokrok ktorý spravili od minulej sezóny, na strane druhej zbytočnými chybami sa pripravili o lepší výsledok. V niektorých častiach zápasu, najmä svojou nesústredenosťou a lacným prístupom k hre zbytočne strácali body. Osobne si myslím, že tento zápas mohli vyhrať, alebo aspoň poriadne zdramatizovať.

✊Na servise som bol celkom spokojný, horšie to už bolo s prihrávkou po príjme a následne nahrávkou. Občas zlyhala koncentrácia, ale aby som nebol úplne kritický, pokiaľ sa koncentrovali na hru, mali sme na ihrisku úplne iné družstvo, chalani bojovali o každú loptu a nerobili toľko chýb. Vtedy bolo vidno, že sa bavia volejbalom a majú z neho radosť, samozrejme že aj ja a zato som ich aj patrične pochválil.”

Zdieľať článok

Archív článkov