ANKETA ŠPORTOVEC ROKA MESTA PEZINOK 2022
No image

Dňa 5.6.2023 sa v Dome kultúry uskutočnilo slávnostné odovzdávanie ocenení víťazom ankety Športovec mesta Pezinok za rok 2022. Samospráva každoročne oceňuje jednotlivých športovcov a športové kluby za ich prácu a prezentáciu mesta.

Slávnostného ceremoniálu sa zúčastnili naše mladučké majsterky Slovenska, Ester Bieliková, Vilma Molčanová a sestry Ela a Nina Hasové, spolu so svojou trénerkou Majkou Popelášovou.  Dievčatá boli nominované v kategórii najlepší mládežnícky kolektív roku 2022.
Ako vyhlasovali tretie a druhé miesto v našej kategórii, ostali sme v kľude, lebo sme nečakali, že by sme mohli byť rovno prvé. Keď potom pán moderátor začal hovoriť meno nášho klubu, vyskočili sme od radosti. Fakt to bolo pre nás veľké prekvapenie, nakoľko okolo nás sedeli výborný športovci z celého mesta.“ povedala nám po vyhlásení Ela Hasová, hráčka víťazného tímu.

Výsledky hlasovania podľa odbornej poroty Komisie športu:

Najlepší športový kolektív – JUNIORI (kolektív)
1. miesto: ŠVK Pezinok – volejbal, mladšie žiačky 
2. miesto: KST PETAN pri Tanečnom centre CHARIZMA – tím juniorov (tanečný šport)
3. miesto: Karate-kickbox klub Pezinok – tím juniorov

Najlepší športový kolektív – SENIORI (kolektív)
1. miesto: ŠVK Pezinok – volejbal, extraliga ženy
2. miesto: KOB SOKOL Pezinok (Klub orientačného behu)
3. miesto: STK Pezinok „A“ (stolný tenis)

V kategórii seniorských športových tímov sa odborná porota rozhodla udeliť 1 miesto znovu nášmu klubu – volejbalistky z extraligového tímu. Za tento tím prišli cenu prebrať tréner, Róbert Anda a kapitánka tímu Dominika Krajčíová.  Pochvala a uznanie patrí celému tímu. Dievčatám, ktoré celý rok makali a robili pokroky od zápasu k zápasu.

Pre náš klub je toto ocenenie v oboch kategóriách veľmi významnou morálnou odmenou za niekoľkoročnú poctivú prácu s deťmi a mládežou v našom meste. Odborná porota nám dala uznanie, ktoré naozaj poteší.
Vďaka patrí všetkým trénerom, asistentom, rodičom, fanúšikom , sponzorom a všetkým podporovateľom. Bez vás by toto naše „poslanie“ bolo nemožné. No a v neposlednom rade treba poďakovať samotným hráčom a hráčkam, ktorí nám nielen svojimi úspechmi, ale najmä svojimi úsmevmi a radosťou z volejbalu dávajú tú dôležitú spätnú väzbu.

Zdieľať článok

Archív článkov