Áčko starších žiačok s plným bodovým ziskom!!!
No image
💛STARŠIE ŽIAČKY I.trieda – 5.kolo
ŠVK Pezinok A – VK Studienka A
3:0 (14; 21; 14) a 3:0 (8, 15, 7)
Staršie žiačky v 1.triede v sobotu, 11.11.2023, odohralo zápasy 5.kola svojej súťaže. S drobným zaváhaním v jednom sete si hladko poradili s „A“ – výberom zo Studienky a pripísali si tak ďalších 6 bodov do priebežnej tabuľky. Aktuálne sa pevne usadili na 3. mieste.
👉Tréner Ladislav Popeláš: “ Posledné roky boli zápasy s týmto súperom dramatické a vyrovnané. My sme sa však pohli vpred … V zápasoch som dal príležitosť všetkým hráčkam. Zvládli to. Teší ma zdvíhajúca sa zodpovednosť v jednotlivých herných činnostiach. Už nehráme bezhlavo. Je tam ešte zopár technických vecí, ktoré musíme vyriešiť, no ideme správnou cestou. Cieľ (postup na M-SR) máme ťažký, no nie nereálny.
Dnes ukázala veľký pokrok Martina. Rok hrá volejbal. Je ešte dosť nekoordinovaná, ale počúva, rieši a úspešnosť sa jej zvyšuje. Pochváliť musím aj Zuzanu. Príde skôr na tréning a robí veci navyše. Je to potom vidno. Mirka, parádne sa posúva. A mohol by som pokračovať ďalej. Takéto čiastkové veci ma viac tešia ako samotný výsledok. Čas ukáže.“
🍀✊Dievčatám držíme palce, aby im to ďalej parádne fungovalo

Zdieľať článok

Archív článkov