Kadetky ukončili 1.časť

19.11.2019 / LP

V poslednom zápase prvej časti výsledkovo o nič nešlo. Proti sebe sa postavili doteraz neporazené družstvá. Čakalo sa vyrovnané stretnutie, ktoré aj napokon bolo, no nemuselo !

Prvý set, po výbornom výkone, získali domáce volejbalistky. V dobrej hre pokračovali aj v nasledujúcom sete, v ktorom už viedli 12:6. Súper si však zobral oddychový čas, po ktorom naše volejbalistky pokazili podanie a súper následnou veľkou bodovou šnúrou vývoj setu otočil. Podobná situácia sa zopakovala aj v treťom sete. Domáce volejbalistky viedli 14:6, oddychový čas súpera, naše pokazené podanie a ... obrat v stretnutí.
Ani tieto dva neúspešné sety však pezinčanky nezložili k zemi a následný set už vybojovali. O víťazovi tak musel rozhodnúť posledný skrátený set, v ktorom však malokarpatčanky nezachytili úvod a napriek snahe, ho hladko prehrali.

Najbližšie (už v skupine o 1. - 6.miesto) nás čaká VIVUS "A" (03.12.2019, doma o 18:00 hod.).