Prehra po dobrom výkone

15.01.2019 / LP

Kadetky začali svoju púť do baráže o postup na M-SR proti DRÁČIKu "A". V základnej časti s týmto súperom 2x prehrali 1:3, preto sa čakalo, že to dnes bude opäť boj. Aj bol ...

Obidve družstvá sa ťahali o každý bod, nikto si nevypracoval výrazný náskok a o víťazstvách v sete rozhodovali maličkosti. Výnimku tvoril posledný set, v ktorom domáce volejbalistky mali slabšiu pasáž, kde im súper odskočil a zápas si pre seba uchmatol. Pezinčanky však predviedli sympatický výkon, ktorý by im v ďalších bojoch mohol pomôcť k postupovému miestu.

O týždeň, v ďalšom kole, sa naše dievčatá predstavia na ihrisku rezervy Bilíkovej, ktorú túto sezónu už 2x zdolali. Veríme, že tomu bude tak aj tentokrát.