Ďalšie výhry junioriek

28.02.2019 / LP

V predohrávaných stretnutiach 15.kola, vycestovali juniorky do neďalekej Bratislavy. Opäť neboli komplet, no na súpera postaveného o jedno miesto v tabuľke nižšie, si trúfali.

V úplne "netradičnej" zostave, keď v základnej šestke malokarpatčaniek nastúpili aj dve žiačky (Sagálová, Verešová), nahrávačka Tahotná hrala na smeči, univerzálka Sekaninová na bloku a na libere ďalšia nahrávačka Rusnáková, zabojovali a zo 7:10 otočili na 14:10. Tento náskok si do konca setu ustrážili a ujali sa vedenia. Ani druhý set sa nevyvíjal priaznivo. Vinárky prehrávali 6:11, no otočili na 20:19 a koncovku si dobrým výkonom uchmatli pre seba. Tretí set bol už jasne v ich réžii.

Do druhého zápasu nastúpili malokarpatčanky vo viacmenej osvedčenej zostave. Na smeč prišla Gašparovičová, náhru vyriešila Tahotná a na svoje miesta sa vrátili Sekaninová a Onuferová. Po úvodnom zohrávaní sa, malokarpatčanky v závere zapli a set získali pre seba. Ďalšie dva sety už boli jednoznačnou záležitosťou a vinárky v nich jasne dominovali.

Prázdninové zápasy tak zvládli výborne a pripísali si ďalšie dve víťazstvá.

Najbližšie hrajú v sobotu, 09.03.2019 od 15:00 hod., doma proti COP Nitra "B". Aj v týchto zápasoch chcú bodovo uspieť ...