Prvé výhry junioriek v tomto roku

23.02.2019 / LP

Proti poslednému družstvu tabuľky, no bez akéhokoľvek libera a bez ďalších 5-tich dievčat, ktoré by normálne boli k dipozícii, nastúpili dnes naše juniorky na svoje stretnutia.

Napriek tomu, úvod zápasu patril našim dievčatám, ktoré sa pohodlne ujali vedenia 13:6. Potom však nepochopiteľne poľavili, začali robiť množstvo vlastných ľahkých chýb, čo súper využil a otočil na 22:25. A začalo trápenie ... Druhý set malokarpatčanky zvládli, no v treťom sa situácia z 1.setu zopakovala. Vinárky viedli 16:11, no sériou jednoduchých chýb, sa o náskok pripravili a set prehrali na 23. Štvrté dejstvo opäť zvládli jednoducho a tak sa o víťazovi rozhodovalo v tie-breaku. Ten mali pezinčanky od úvodu jasne pod kontrolou a hladko ho získali, keď dovolili súperovi uhrať iba 5 bodov.

Druhý zápas odštartovali malokarpatčanky tak, ako sa na ich trénovanosť patrí. Súpera sfúkli z ihriska, keď mu dovolili získať iba 7 bodov. Ďalšie sety už boli mierne vyrovnanejšie, no disciplinovanejšou hrou si ich domáce ligistky ustrážili a hladko vyhrali 3:0.

Po vyše dvoch mesiacoch, ale dobrých výkonoch, si tak pripísali ďalšie víťazstvá.

Najbližšie hrajú už vo štvrtok, 28.02.2019 od 11:00 hod., vonku proti VIVUS Bratislava. Zostava bude opäť improvizovaná, no súpera, ktorý je v tabuľke pod nami, chceme zdolať.