Žiačky už na 3.mieste

09.02.2019 / LP

Staršie žiačky sa predstavili na palubovke posledného družstva súťaže a po dvoch hladkých výhrach, sa dievčatá vyšvihli už na 3.miesto.

Stretnutia mali jednoznačný priebeh a dosýta si zahrali aj dievčatá, ktoré hrajú v sezóne menej.

V sobotu, 16.02.2019 od 10:00 hod. na Bielenisku, sa predstavia proti družstvu VIVUS. Pôjde o nesmierne dôležité zápasy v hre o barážové umiestnenie o postup na M-SR. Práve s týmto súperom a so Studienkou, bojujeme o to, kto bude v máji v baráži.

ST.ŽIAČKY:

Slávia UK DRÁČIK "C" - ŠVK Pezinok 0:3 (-16,-19,-14) a 0:3 (-11,-13,-9)

ŠVK: Sagálová S., Baginová, Wirthová S., Verešová, Jánošíková, Bieliková L. (Kucháreková, Smiščíková, Wirthová T.)

Juniorky cestovali do Nového Mesta n.V., ktoré bojuje o postup na M-SR.

Úvodný set patril našim Malokarpatčankám, ktoré ťažili najmä z množstva chýb na strane domáceho družstva. Ďalšie tri sety už však patrili dievčatám od Váhu, ktoré dobre podávali, s čím mali naše dievčatá veľký problém.
Druhý zápas, už s Hrešovou na libere, bol herne vyrovnanejší, no napriek tomu, sa juniorkám podarilo získať opäť iba set. Bojovali však a to je podstatné ...

Najbližšie hrajú až v sobotu, 23.02.2019 od 15:00 hod., doma proti Trnave.