Staršie žiačky prepisovali históriu

02.02.2019 / LP

Staršie žiačky, po heroickom kolektívnom výkone, prepisovali históriu a 2x porazili Sláviu UK.

Potom, čo u súpera 2x hladko 0:3 prehrali, sa niečo podobné možno čakalo aj tentoraz. Dievčatá však dobre trénujú a doma hrajú oveľa lepšie ako na palubovkách súperov. Preto sa zisk nejakého setu očakával, no to, že 2x porazia Sláviu UK, ktorá je na 2.mieste, čakal asi málokto. GRATULUJEME !!!

V sobotu, 09.02.2019, sa predstavia vonku proti družstvu DRÁČIK "C". Naše dievčatá si upevnili 4.miesto, čo ich drží v hre o barážové umiestnenie o postup na M-SR.

ST.ŽIAČKY:

ŠVK Pezinok - Slávia UK DRÁČIK "A" 3:1 (20,19,-22,22) a 3:2 (-18,22,-14,20,7)

ŠVK: Sagálová S., Baginová, Wirthová S., Verešová, Jánošíková, Bieliková L., libero Mikesová (Kucháreková, Kapucianová, Škanderová, Wirthová T.)

Juniorky začali odvetnú časť. Na domácej pôde privítali favorizované Levice, ktoré sú na 2.mieste.

Úvodne dva sety hrali až príliš s rešpektom a súperovi málo vzdorovali. Tretí set nastúpili v pozmenenej zostave a ich hra ožila. Napriek tomu, set nezískali.
Druhý zápas, už s Hrešovou na libere, bol vyrovnanejší, no napriek tomu, sa juniorkám nepodarilo získať opäť ani set.

V sobotu, 09.02.2019, sa predstavia vonku proti Novému Mestu n.V., ktoré bojuje o postup na M-SR, no vždy sme s nimi hrali vyrovnané a bojovné stretnutia. Snáď tomu bude tak aj tentoraz.