Výherný víkend

08.12.2019 / LP

V najviac sledovaných súťažiach (st.žiačky, juniorky, ženy) sa nám tento víkend darilo.

Staršie žiačky si poradili s rezervou Bilíkovej. V našom drese prvý krát nastúpila aj posila z VKP (Smutná Rebecca).
Juniorky sa predstavili na pôde VIVUSu a pripísali si ďalšie víťazstvá. Pozoruhodný bol najmä ich 1.set, v ktorom (pri podaní Rarigovej) otočili stav z 24:16 na 24:24 a set aj nakoniec vybojovali. Toto súperky dokonale zlomilo a už sa v ďalších setoch nezmohli na žiadny odpor.
Ženy sa predstavili na domácej palubovke proti druhému družstvu súťaže. Prvý zápas vyhrali 3:0, no druhý musel rozhodnúť až piaty set. Po týchto výhrach preskočili ženy svojho súpera v tabuľke, čo bol aj predsezónny cieľ.
V nedeľu mali svoje turnaje mladšie žiačky (trojice) a prvý turnaj aj spoločné družstvo (Rusovce + ŠVK) v kategórii mladších žiakov (štvorice).