Kadetky po roku znova do baráže

09.04.2019 / LP

V poslednom kole kadetiek išlo o veľa. Buď si sezónu ešte predĺžime alebo sa už skončí. Keďže sme si situáciu skomplikovali prehrou s rezervou Bilíkovej už v úvode nadstavbovej časti, potrebovali sme dnes vyhrať. Už zaplnená hala (viac ľudí ako býva v Pezinku na Extralige), signalizovala, že ide o veľa.

Úvod zápasu nám dokonale vyšiel, boli sme herne lepší a postupne sme sa súperovi bodovo vzďaľovali. Až do kritického stavu 21:15. Vtedy nám veľké problémy pripravila naša prihrávka a skóre sa otočilo na 21:22. Našťastie sme to potom ustáli a set v dramatickej koncovke získali pre seba.

Druhý a tretí set sme už podobnú drámu nedopustili a zaslúžene sme sa mohli tešiť z víťazstva, 3.miesta v Oblasti a postupu do baráže o M-SR.

Baráž sa uskutoční v Skalici, 11.-12.5.2019. Zo štyroch družstiev, postúpia na záverečný turnaj o Majstra SR, dve družstvá. Šanca tu teda je a preto tvrdo pracujeme ďalej.