Juniorky "remizovali"

03.11.2018 / LP

V sobotu boli v akcii iba naše prvoligové juniorky. Zápasov sa nezúčastnilo "školené" libero (Kováčová), ktorého miesto musela vyplniť Rusnáková. V prvom zápase sme súpera, po 1. prehratom sete, jednoznačne prevalcovali (25:10), no bohužiaľ, sme v ďalších dvoch setoch na tento výkon nenadviazali a zápas 1:3 prehrali.
Druhý zápas sme začali už koncentrovanejšie a pohodlne sme čoskoro viedli 2:0 na sety. Potom však nastal problém s prihrávkou a následnou nahrávkou. Príležitosť v tej chvíli dostala mladá Verešová, ktorá sa nezľakľa a svojou hrou síce nepomohla tretí set zachrániť, no ten ďalší už áno.
Po tomto kole sa juniorky nachádzajú na solídnom 6.mieste.

Najbližšie hrajú juniorky 10.11.2018 o 11:00 hod. v Nitre proti COP "B".