Kadetky krok od postupu

27.02.2018 / LP

Prvú "povinnú" prekážku, za cestou k postupu, majú po dnešku kadetky za sebou.
V prvom sete doslova rozstrieľali svojho súpera, keď mu dovolili uhrať iba 3 body !!! Aj v druhom sete pokračovali v koncentrovanom výkone a poľahky ho získali. Do tretieho dejstva nastúpili domáce volejbalistky v úplne vymenenej zostave. Príležitosť dostali najmä vekom žiačky. Hra sa tak vyrovnala. Až do stavu 18:18, nebolo o osude setu vôbec rozhodnuté. Dievčatá však potom zapli a nedovolili súperovi uhrať už ani bod.
Tieto, pre nás dôležité tri body, sa dnes zrodili oveľa jednoduchšie, ako sme si mysleli. Pozitívom je aj fakt, že ani naše žiačky sa v tejto kategórii nestratili a prispeli tiež svojim výkonom k víťazstvu. Kadetky si tak upevnili 3.miesto. Do konca súťaže im už ostávajú iba 3 zápasy a na postup, by im malo stačiť jedno víťazstvo. Pozor, lopta je guľatá a stať sa môže ešte čokoľvek. Máme to však vo svojich rukách a pustiť to nechceme.