Žiačky splnili úlohu

11.02.2018 / LP

Kadetky sa predstavili na pôde asi najlepšieho družstva na Slovensku. Napriek tomu bojovali a predviedli sympatický výkon. Dokonca v druhom sete, boli blízko k jeho zisku, keď v ňom celý čas viedli o 4-5 bodov. Záver setu však nezvládli.
V tabuľke im patrí zatiaľ 3.miesto.

KADETKY:

Bilíkova "A" - ŠVK Pezinok 3:0 (22,23,14)

ŠVK: Šimonovičová, Michalková, Onuferová, Juschka, Sekaninová, Drnáková, libero Kováčová (Sagálová, Satková)

Naše staršie žiačky, bojujúce o účasť v celoslovenskej baráži, mali za úlohu svojho súpera zdolať. Aj bez dvoch hráčok základnej zostavy, sa im to podarilo.
V tabuľke poskočili na 4.miesto.

STARŠIE ŽIAČKY:

ŠVK Pezinok - Bilíkova "B" 3:0 (11,19,20) a 3:0 (17,13,20)

ŠVK: Sagálová, Sekaninová, Wirthová S., Rusnáková, Satková, Wirthová T., libero Tilandyová E. (Tilandyová S., Verešová, Jánošíková)

Prvoligové juniorky odohrali svoje dvojstretnutie doma, proti štvrtému celku súťaže.
Obidve stretnutia boli veľmi vyrovnané. Prvý zápas lepšie zvládli hostky, no druhý mali dobre rozbehnuté naše volejbalistky. Viedli 2:1 na sety, no vo štvrtom sete nezvládli jeho druhú polovicu a súper vyrovnal. V rozhodujúcom piatom sete, sa menili strany za celkom priaznivého stavu (6:8), no potom naše volejbalistky už herne odišli a uhrali iba bod.
V tabuľke ostali na 6.mieste.

JUNIORKY:

ŠVK Pezinok - Levice 1:3 (21,-20,-20,-11) a 2:3 (-23,23,23,-20,-7)

ŠVK: Šimonovičová, Michalková, Onuferová, Tahotná, Hrešová, Noskovičová, libero Kováčová (Mäsiarová, Juschka, Sekaninová, Satková)

V nedeľu mali svoj program aj naše obidve družstvá v štvorkovom volejbale.
Áčko hrá v skupine o 9. - 12.miesto a B-družstvo hrá v skupine o 16. - 18.miesto.

MLADŠIE ŽIAČKY:

ŠVK Pezinok "A" - Hamuliakovo 0:2 (-17,-13), Bilíkova "C" 2:0 (7,9), VTC Pezinok "B" 2:1 (13,-24,10)

ŠVK: Brliťová, Axamítová, Škanderová, Kapucianová

ŠVK Pezinok "B" - DRÁČIK "C" 0:2 (-15,-20) a 2:0 (13,22), Bilíkova "D" 2:0 (13,13) a 2:0 (12,13)

ŠVK: Bezáková, Repaská, Kapinová, Vidová, Rybaničová