1.časť ukončená prehrou

11.12.2018 / LP

V poslednom kole 1.časti sme sa chceli nášmu súperovi revanšovať za prehru 1:3, ktorú sme utrpeli pred mesiacom. Bohužiaľ, sa nám to nepodarilo.

V 1.sete sme nášho súpera síce zaskočili a hrali sme dobre, no potom prevzal do rúk iniciatívu, začal lepšie podávať a ďalšie dva sety poľahky získal. Štvrtý set bol vyrovnaný a veľa nechýbalo, aby sa o osude zápasu rozhodlo až v piatom sete. Koncovka setu nám však nevyšla.
Týmto zápasom naše kadetky ukončili prvú časť. Skončili na 2.mieste, čo im zaručilo postup do nadstavbovej skupiny o postup na M-SR, kde bude šesť družstiev bojovať o tri postupové miesta.