Chlapci zbytočne zakopli

09.12.2018 / LP

V piatok nás potešili kadetky, v sobotu staršie žiačky a v nedeľu čiastočne aj naši mladší žiaci.

V predposlednom kole 1.časti, sa predstavili naše kadetky na pôde rezervy VIVUSu. S výnimkou jedného setu, v celom stretnutí dominovali. Na nahrávke sa predstavila Rusnáková, ktorá na tomto poste iba začína a zápas zvládla celkom dobre.

Najbližšie sa kadetky predstavia 11.12.2018 o 18:00 hod. doma proti Slávia UK DRÁČIK "A".

Staršie žiačky odohrali svoje stretnutia v neďalekom Senci a s posledným družstvom súťaže, nemali najmenšie problémy a zahrali si všetky prítomné hráčky.

Najbližšie sa strašie žiačky predstavia 15.12.2018 o 10:00 hod. doma proti IMA Bratislava.

Svoj druhý turnaj odohrali v nedeľu doma naši chlapci. V prvých dvoch zápasoch jasne dominovali a aj tretí zápas začali dobre. Viedli 8:2, 16:12, 22:16 a ešte aj 23:20. Potom však nepochopiteľne prestali hrať odvážne a už do konca setu nedali ani bod. Druhý set už hral súper lepšie a zaslúžene ho vyhral. S týmto súperom sa pravdepodobne budeme biť o postup na M-SR, preto je veľká škoda dnešného zápasu, ktorý bol dobre rozbehnutý.