Juniorky ukončili sezónu víťazne

15.04.2018 / LP

Juniorky v poslednom kole hostili družstvo VIVUS Bratislava, ktoré na jeho palubovke 2x porazili a tak sa čakalo, že sa im to podarí aj tentokrát a sezónu ukončia dvoma víťazstvami. To sa im aj nakoniec podarilo, no až také jednoduché to nebolo ...
V stretnutiach sme sa museli zaobísť bez kapitánky Tahotnej a druhej nahrávačky Šimonovičovej. Napriek tomu, sme začali vynikajúco a prvé dva sety sme úplne dominovali. V treťom sete sme však nepochopiteľne poľavili a prehrali sme ho v koncovke. To súpera naštartovalo a o víťazstvo v ďalšom sete a aj zápase, sme museli ešte tuho zabojovať.
Druhý zápas sme tiež začali dobre a úvodný set ľahko vyhrali. Potom sa však zápas mimoriadne vyrovnal a rozhodlo sa až v piatom sete, ktorý sme mali od začiatku pevne v rukách.
Sezónu (úspešnú) sme tak ukončili dvoma víťazstvami a s celkovou bilanciou, 16 výhier - 20 prehier (sety 56:75), sme obsadili 6.miesto, čo je na druhý rok pôsobenia v najvyššej súťaži, veľmi pekný výsledok.

JUNIORKY:

ŠVK Pezinok - VIVUS Bratislava 3:1 (10,11,-23,21) a 3:2 (14,-23,17,-19,8)

ŠVK: Mäsiarová, Michalková, Onuferová, Juschka, Sekaninová, Rarigová, liberá Otiepková a Kováčová (Hrešová, Noskovičová, Satková)

Nedeľa bola opäť plná volejbalu. V akcii sa predstavili tri naše družstvá. Všetky vo volejbale trojíc.

NAJMLADŠIE ŽIAČKY:

ŠVK Pezinok "A" - DRÁČIK "C" 2:0 (22,20), Hamuliakovo 1:2 (-22,17,-16), Bilíkova "A" 0:2 (-9,-15), VIVUS "A" 0:2 (-10,-19), Studienka "A" 0:2 (-16,-20)

ŠVK "A": Axamítová, Repaská, Vidová, Kapinová

Pred posledným turnajom figuruje naše A-družstvo na 5.mieste.

ŠVK Pezinok "C" - Bilíkova "C" 1:2 (-22,17,-13), ŠVK "D" 2:0 (17,10), Studienka "B" 2:1 (-13,23,13), VIVUS "D" 2:0 (13,16), DRÁČIK "A" 2:0 (18,15)

ŠVK "C": Miškeriková, Drnákova El., Rajnohová, Marušicová

ŠVK Pezinok "D" - Bilíkova "C" 2:0 (12,19), ŠVK "C" 0:2 (-17,-10), Studienka "B" 2:1 (10,-21,5), VIVUS "D" 2:0 (6,14), DRÁČIK "A" 2:0 (7,17)

ŠVK "D": Virgovičová, Gáliková, Juríková, Jančová, Geletková, Filípková

Toto bol posledný turnaj týchto družstiev. C-družstvo obsadilo konečné 13.miesto (z 18) a D-družstvo skončilo na 14.mieste.